Zažijte město jinak na Nuselských schodech. Dlouhé schody se na jeden den promění v divadelní jeviště pod taktovkou Divadla Na Fidlovačce, v 11 hodin ve fitness centrum, kde si budete moct zaběhat s profíky, i zahrádkářskou kolonii, ve které se můžete stát na chvilku zahradníkem. Navíc bude v odpoledních hodinách zpřístupněna tamější kaplička, kde vás provede pan farář Petr Tvrdek.

Celý program si prohlédněte tady.

Vydejte se v sobotu také na Kampu. V 10 hodin si tady můžete dát bábovku od sousedů za doprovodu živé hudby. Od 15 hodin se zase můžete vydat na procházku po okolí s Vojtěchem v rámci prohlídek Pragulic. A nebo sem dorazte až v 18 hodin zacvičit si pilates.

Celý program si prohlédněte tady.

Zažít město jinak u Bio Oka začne odbitím dvanácté hodiny. Těšit se můžete nejenom na místní obchůdky, ale také divadelní představení, koncerty i taneční workshopy. A dokonce si můžete užít vystoupení komiků z Undeground Comedy v 15:45.

Celý program si prohlédněte tady.

Další zajímavý program objevíte na Vyšehradském nádraží, který startuje v pravé poledne sousedským brunchem. Pro soutěživé tady bude od pěti cestovatelský kvíz. A pokud už se nemůžete dočkat Signal festivalu, přijďte si sem užít videomapping od 20 hodin.

Celý program si prohlédněte tady.

Pokud vás bolí záda a taky máte chuť na pořádně nabitý program za doprovodu živé hudby, vydejte se do Libně. Narazíte tady na maséra s židlí, který vám pořádně prohněte ztuhlé svaly. Od pěti si tady budete moct vyrobit lampion nebo si opéct buřty.

Celý program si prohlédněte tady.

Fotogalerie
29 fotografií