V nabídce více než 350 položek jsou tři soubory hliníkových výlisků navržených k obložení interiérů stanic pražského metra na trase A. Originální obklady navrhl tehdejší hlavní architekt metra Jaroslav Otruba, barevné ztvárnění grafik Jiří Rathouský. Střídání dutých a vypouklých desek mělo tříštit zvukové vlny.

Obklady byly vedle metra použity i pro obklad stropu kulturního domu v Moravském Šternberku. Jejich uložení na stropě způsobilo, že se zachovaly v dobrém stavu. Tři série po 56 kusech vystačí vždy na 14 metrů čtverečních obkladu, střídají se v nich barvy zlatá, zlatavá, champagne a zelinkavě zlatá. Vvyvolávací cena každé série je 100.000 korun.

Za 250.000 korun se bude vyvolávat 20 metrů bronzového zábradlí, které stálo kolem budovy pražského Rudolfina. Zhotovila ho pravděpodobně firma Franta Anýž v letech 1922 až 1932. Návrhář a výrobce kovových uměleckých předmětů a svítidel Franta Anýž spolupracoval s předními soudobými architekty, jako byli Jan Kotěra, Antonín Balšánek, Osvald Polívka či Josef Gočár. Interiérové vybavení dle jeho návrhů se nacházelo třeba v Obecním domě, Národním domě na Smíchově či v Živnobance Na Příkopech.

Rudolfinum bylo ve dvou etapách přestavováno pro tehdejší československý parlament, první byla v letech 1919 a 1920, druhá v letech 1922 až 1932, z níž pravděpodobně pochází Anýžovo zábradlí. Počátkem 90. let se pak uskutečnila rekonstrukce Rudolfina podle projektu Karla Pragera.