"Dnes je to přesně 10 let, co jsem dostala titul MISS ČR. Jsem dojatá a celý den brečím. Teď královnou jsem já. Nyní a na pořád," napsala si krásná modelka Zuzana Jandová na sociální síť.

I když se jí po pracovní stránce dařilo a byla v modelingu žádanou, její psychika roky trpěla. „Nikdy předtím jsem nedokázala být tolik šťastná za to, že jsem zdravá a cítím se dobře. Nikdy předtím, než přišel pád na dno,“ sdělila po pobytu v Bohnicích modelka. Ta se zde léčila několik týdnů, než byla propuštěna.

Po pobytu v léčebně se sice psychicky dostala do formy, její tělo už na tom tak dobře nebylo. To ale Zuzka vzala jako výzvu a začala pořádně trénovat, aby mohla vystoupat zase na výsluní. A to se jí povedlo. Navíc našla muže svých snů a v současnosti je šťastná víc než kdykoliv předtím. A navíc se naučila mít ráda sama sebe, což učí i své fanoušky. "Holky, ptáte se mě na sebelásku, jakže jsem to dokázala, jestli mám nějakou radu. Že prý jste už na dobré cestě, ale pořád to není úplně ono. Moje zkušenost je ta, že jsem nejprve musela dosáhnout absolutního smíření se s tím, co je právě teď. S tím, co teď mám, a začít to bezmezně milovat," poradila ženám, které se na ni obrátily se svými otázkami.

VIDEO: Miss ČR Zuzana Jandová se pochlubila nejdražším kouskem ve skříni! 

Video
délka: 01:18.03
720p 480p 360p 240p

Miss ČR Zuzana Jandová se pochlubila nejdražším kouskem ve skříni! MARKÉTA REINISCHOVÁ, JAN JEDLIČKA, JAROSLAV BOUDA

Fotogalerie
38 fotografií