Léčitel vysvětlil zpěvačce, že na prvním místě je zdraví, syn Artur, pak dlouho nic a potom možná práce. „Iveta musí být kompletně v pořádku. Zatím si vede dobře, má ale ještě dlouhou cestu před sebou, než bude zocelená,“ říká. Stačí prý drobný neúspěch v profesi, Ivetina psychika začne klesat a Džambulka to může opět začít řešit alkoholem.

Doživotní utrum

„Právě proto teď musí jít kariéra stranou,“ míní Saavedra s tím, že léčbu vidí minimálně na tři roky. „Musí si vyčistit organismus a abstinovat už jednou provždy. A tohle jestli dokáže, se nepozná hned. I ty tři roky jsou málo,“ konstatuje léčitel, který už Bartošové dokonce sehnal i soukromého psychiatra.

Postará se Pepa

Kdo nebo co ale bude zpěvačku živit, když ne zpěv a vystupování? „Od toho má Iveta svého Pepu, a hlavně svou sponzorku,“ míní léčitel. Ten zároveň nevylučuje, že by se Iveta po zocelení a po pár letech mohla opět vyšplhat na výsluní. „Umí spadnout a vstát z bahna. Znám ji. Teď je to ale běh opravdu na dlouhou trať a na mikrofon musí zapomenout,“ dodává.

Fotogalerie
7 fotografií