Logo magazínu

Svědectví z domu Obermannové: Sousedka mu otvírala dveře!

2/7
Prohlédnout znovu

Svědectví z domu Obermannové: Sousedka mu otvírala dveře!

V tomto domě v pražské Michli se Obermannová a Havel scházeli | Foto Blesk – Martin Hurda a Veronika Pukačová
Za dveřmi svého bytu měla Obermannová Havla jen pro sebe | Foto Blesk – Martin Hurda a Veronika Pukačová
Výtah, ve kterém Havel jezdil do bytu spisovatelky | Foto Blesk – Martin Hurda a Veronika Pukačová
Irena Obermannová přiznala, že měla zhruba rok milenecký vztah s Václavem Havlem, což popsala ve své knize. Dlouho to popírala, teď se ale rozhodla jít s pravdou ven. | www.albatrosmedia.cz
Václav Havel se od knihy ostře distancoval | Foto Blesk – Ladislav Křivan a Zbyněk Pecák.
Navzdory chatrnému zdraví byl Václav Havel včera na Hrádečku bez paní Dagmar a přijímal první dary k 75. narozeninám | Foto Blesk – Ladislav Křivan a Zbyněk Pecák.
Navzdory chatrnému zdraví byl Václav Havel včera na Hrádečku bez paní Dagmar a přijímal první dary k 75. narozeninám | Foto Blesk – Ladislav Křivan a Zbyněk Pecák.

S Babišem na Hradě i »zrzka«! Kdo byl v první řadě na jmenování premiéra? A celý projev Pavla

Patrik Hezucký (†55) zemřel: První detaily pohřbu!

Zdrcená rodina o vraždě Simony (†30) v Brně: „Hodná holka, život jí vzal ha*zl!“

Expert o politickém finále Babiše: Ministrům bude neustále v patách. Stát bude řídit optikou svých dětí

Exšéf Motola promluvil z vězení: „Vzal jsem mísu kremrolí...,“ říká Ludvík. Ve vazbě i na Vánoce?

Zázrak Blesku se podařil: Šek na pódiu pro Dominika (10)! Kdo ještě potřebuje pomoc?