Další razie! Policie zasahuje u advokátů kmotra Rittiga

Ivo Rittig údajně stále pobívá v teple svého monackého sídla.
27. 6. 2013
11:49

Protikorupční policie podle ČT zasahuje v advokátní kanceláři MSB Legal spojené s kmotrem Ivo Rittigem. Údajně hledá dokumenty týkající se nemocnice na Homolce.

Už v minulosti upozorňoval Nadační fond proti korupci na problematický pronájem skladů pražské Nemocnice na Homolce. Sklady pronajímala firma spojená s právníky MSB Legal – dříve Šachta&Partners

 

„Nemocnice byla tunelována stejným způsobem a stejnými lidmi jako pražský dopravní podnik,“ tvrdil už před rokem analytik protikorupčního fondu finančníka Karla Janečka.

Nemocnice pronajala sklady společnosti Alseda, která za ně údajně měsíčně platila 140 tisíc korun. Od zdravotnických firem však sama inkasovala miliony. „Sto milionů ročně! O tuto částku se nemocnice připravila přenecháním provozování skladů ve svém areálu soukromé společnosti Alseda,“ tvrdil bývalý šéf rozvědky Karel Randák.

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

andreslawicky ( 27. června 2013 15:03 )

Policie má prd a ořech jen bu,bu,bu a Rittig se jen v Monaku směje až ho bolí břicho

bibijana ( 27. června 2013 13:13 )

 A Blesku - v článku,hned pod fotografií máte gramatickou hrubku.Rittig pobývá s y,a ne pobívá.

otolev ( 27. června 2013 13:09 )

bibijana ( 27. června 2013 12:43 )

 Sice to číst nebudete,ale protikorupční policie - zatím máte můj obdiv.Všechna čest,pomalu,ale jistě po mafii jedete.Ale znovu vám vzkazuji:přes zkorumpovanou justici neprojdete.Tam veškerá vaše snaha skončí!

Zobrazit celou diskusi
Další videa