Jak Nagyová sledovala Nečasovu manželku, řidiče a sekretářku. Akci říkala Umělý pes

Autor: šim - 
14. června 2013
16:37

Žárlila. Intrikovala. Chtěla rozbít manželství. To jsou motivy, které hnaly Janu Nagyovou k páchání trestné činnosti. A které rozjely největší politickou kauzu v Česku. Z policejního dokumentu, který má Blesk.cz k dispozici, vyplývá, že Nagyová nechala sledovat a fotografovat Nečasovu manželku. Dále pak jeho řidiče a spolupracovnici, kterou obviňovala z nevěry.

Velká šéfka Nagyová rozehrála svou špinavou hru na podzim 2012, kdy začala jednat s šéfy Vojenské zpravodajské služby a domlouvat si s nimi sledování těchto tří osob.

Nagyová v komunikaci se svými komplici používala kódovanou řeč. Milana Kovandu nazývala mužem, který má "umělého psa".

Tajný policejní dokument

Sledované osoby Pertl a Hegrová byli nazýváni jako "žrádlo pro psy".

Tajný policejní dokument

Tajný policejní dokument

Ti, kdo sledování prováděli, byli Nagyovou označeni jako "krtečci" či "krteček."

 

Tajný policejní dokument

Nagyová podezřívala Radku Nečasovou z nevěry.

Nagyová podezírala Nečasovou z nevěry.

Celý dokument nahrává spekulaci, že Nečas o celém sledování věděl. Nagyová na něj podle dokumentu vyvíjela tlak, aby se rozvedl.

Nagyová tlačila na Nečase, aby se rozvedl

Policejní dokument popisuje také motiv jednání Jany Nagyové. Měla jím být údajně snaha Nagyová ZABRÁNIT SPEKULACÍM NOVINÁŘŮ O JEJÍM VZTAHU S PREMIÉREM, k čemuž mohlo by mohlo přispět zjištění, že řidič Nagyové Pertl často se služebním vozidlem zajíždí k Hrzánskému paláci, k momentálnímu bydlišti premiéra, a dále ZABRÁNIT SPEKULACÍM O MAJETKOVÝCH POMĚRECH NAGYOVÉ.

ONLINE ZPRAVODAJSTÍ Z RAZIE NA POLITICKOU MAFII SLEDUJTE ZDE >>>

Jana Nagyová podle policejního dokumentu v době nejméně od 22. října 2012 do 27. listopadu 2012 zosnovala sledování Radky Nečasové v úmyslu opatřit si citlivé informace o jejím soukromí a ve snaze poškodit ji.

O použití sledovacích prostředků nejpozději 23. října 2012 požádala v té době ředitele Vojenského zpravodajství Ondreje Páleníka. Když mezitím Páleník skončil ve funkci, okamžitě se sešla s jeho nástupcem, Kovandou, aby ho požádala o totéž. Od obou mužů pak převzala zprávy s výsledkem sledování.

Co Nagyovou k tomu vedlo? Odpověď se nabízí jednoduchá. Chtěla získat kompromitující informace na Nečasovu ženu, které by jí posloužily jako tajná zbraň v jejím velkém úsilí – premiéra rozvést! Nagyová se už zřejmě viděla na místě Radky Nečasové.

Připomeňme, že jedním z nejveřejnějších důkazů o tom, že je manželství premiéra v troskách, poskytl Nečas sám, když se Radka nezúčastnila tradičního novoročního oběda u tehdejšího prezidenta Václava Klause a jeho ženy Livie v Lánech.

ivkanatka ( 15. června 2013 08:38 )

S.v.i.n.ě je .... klidně hvězdičkujte !

ivkanatka ( 15. června 2013 08:37 )

Přes podstel se řeší věcí, to je jasný ! Není první. *** je pro ní ještě slušné slovo, ale divím se jí, že stojí o takového asexuála, jako je Nečas !

jihlavanka ( 15. června 2013 07:03 )

Proboha, chudera, takový tyátr kvůli takovému asexuálovi....

pavlos67 ( 14. června 2013 22:59 )

Dal bych ty svini 10 let,podle druheho odstavce trestniho zakona o zneuziti pravomoci a manzelce toho idiota doporucil,podat na ni zalobu.Hlava me nebere,jak mohla rozvedka statu jednat na zaklade rozkazu tajemnice a to jeste v necem,co patri na uroven soukromych detektivnich agentur....

vi3ol ( 14. června 2013 22:31 )

Ano. A ještě i „pán s umělým psem“ je jenom kódové značení pro pána s umělým p(eni)sem!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud