Český šampion v kulturistice nosí tričko s nápisem: Uprchlíci nejsou vítáni!

Autor: rc, sch - 
5. 9. 2015
05:55

Obrázek lva s mečem, který žene uprchlíky pryč, a nápis „uprchlíci nejsou vítáni.“ S tričkem s tímto výjevem se chlubí na Facebooku český kulturista Filip Grznár (30).

Den co den tráví čas v posilovně a maká na své perfektní postavě a pořádných svalech. Jenže denní cvičení nestačí, a tak si profesionální kulturista a žádaný fitness trenér Filip Grznár k perfektním svalům pomáhá užíváním anabolik. Ta mu také nejspíš musela dočista vymýt mozek.

Trojnásobný mistr Čech v kulturistice se totiž nechal zvěčnit v tričku se slaboduchým nápisem „uprchlíci nejsou vítáni“. Nápis ještě doplňuje obrázek se lvem, který drží meč a žene běžence pryč. Fotografií se samozřejmě musel pochlubit všem svým přátelům na Facebooku.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Hudson ( 4. srpna 2016 00:57 )

 Prej Slaboduchy napis,at tahnou odkud přišli tady neni nikdo na ten jejch posranej korán zvědavý

mair ( 5. září 2015 17:23 )

 Určitě si nenechává platit za nošení tohodle trička, napsat do článku s chybami v pravopisu, že má někdo vymytý mozek, bleskáči, to je síla. To triko není zlé.

zigzag ( 5. září 2015 14:58 )

Tricka by mohli rozdavat , kdyz je nechaj nastoupit do vlaku smerem do Nemecka

soukysouky ( 5. září 2015 14:35 )

Www.ceska-krev.cz

soukysouky ( 5. září 2015 14:33 )

Www.ceska-krev.cz maji stranky i na facebooku

Zobrazit celou diskusi
Další videa