Čtvrtek 22. říjen 2020
Svátek slaví Sabina, zítra Teodor
Oblačno 17°C

Vesmír se točí kolem asteroidu Andreje a černé díry Tomii. Český kosmonaut přináší špatné zprávy

 (Autor: Mall TV)
Autor: nguan - 
31. července 2019
09:00

V předposledním díle seriálu Český vesmír se dozvídáme, že žádná další planeta vhodná k životu neexistuje. Jediné, co český vizionář a kosmonaut Míra Čech objevil, je černá díra Tomia a asteroid, který pojmenoval Andrej. Ten má na rozdíl od Tomii velmi nízkou přitažlivost a je bohatý na vzácné kovy. Co ale bude dál?

Po strastiplné cestě vesmírem Míra Čech konečně pochopil, že jeho snahy na objevení lepší planety k životu jsou marné. „Teď už vím, že sliby, které jsem dal, nemůžu splnit,“ říká. Vesmír se točí pouze kolem dvou objektů – asteroidu Andreje a černé díry Tomii. Tyto dva objekty jsou si v mnoha věcech podobné, ale podmínky k životu bohužel nesplňují. 10. díl satirického seriálu můžete zhlédnout ve videu níže:

 

Kdo je Míra Čech?

Tento vynálezce a objevitel se již na základní škole potýkal s vadou řeči, která ho dostala do mnoha nepříjemných situací. I proto se zaměřil především na sebevzdělávání. Mezi témata, která ho nejvíce zajímala, patřila zejména fyzika, matematika, chemie a praktická věda. Řemeslnou zručnost získal na studiích truhlařiny a zámečnictví. Studoval VUT v Brně, ale nedokončil ji – rovnou se vrhl na dráhu vynálezce a objevitele. Oženil se s Jaruškou Novákovou a mají spolu syna. Jeho základním mottem je: Rodina, vlast, věda!

Jak celý jeho projekt dopadne? Mírovu cestu sledujte zde!

st.rec ( 1. srpna 2019 10:31 )

To nebude jen vada řeči,poškozené myšlení je větší zhouba.

hafblaf ( 31. července 2019 12:25 )

Tušil jsem, že míří výš a nezůstane jen u České republiky. To už zachrání jen Bůh.

Keramika ( 31. července 2019 10:42 )

Další debil

pfoto1 ( 31. července 2019 09:51 )

No tvl, jsem ohromen! Věřím, že tohle veledílo by si jistě nějaký ten grant zasloužilo...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud