Čtyři Češi dostali v Bavorsku medaili. Za boj proti kriminálníkům ocenili i Bradáčovou

Autor: peb, ČTK - 
9. 11. 2018
19:41

Bavorsko v pátek ocenilo čtyři představitele české justice a policie za spolupráci v boji proti přeshraniční kriminalitě. Medaili si tak odnesli mj. Lenka Bradáčová a Pavel Zeman. Ceremoniálu se účastnil i ministr spravedlnosti Jan Kněžínek (za ANO).

Medaili v Bamberku převzali pražská vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová, nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman, soudce pražského městského soudu Michal Fridrich a ředitel národní protidrogové centrály Jakub Frydrych. V tiskové zprávě o tom dnes informovalo bavorské ministerstvo spravedlnosti.

Medaili za zásluhy o bavorskou justici, která se uděluje od roku 2001, předal bavorský ministr spravedlnosti Winfried Bausback čtyřem představitelům české policie a justice ve snaze ocenit česko-bavorskou spolupráci v boji proti přeshraniční kriminalitě.

Podle tiskové zprávy si bavorské ministerstvo cení zejména boje proti obchodování s drogami. Problém v česko-bavorském pohraničí dlouhodobě představuje především pervitin, který se vyrábí ve varnách na české straně a pašuje se do Německa.

Dobrá spolupráce je ale podle ministerstva s Českem i v oblasti pronásledování východoevropských zločineckých skupin, které se soustředí na krádeže automobilů. Podle ministerstva se v uplynulých letech podařilo odhalit trasy vedoucí z Bavorska přes Česko na východ Evropy, po kterých zloději kradená auta vozí, a zadržet také řadu pachatelů.

Slavnostní ceremonie předávání medailí se v Bamberku zúčastnil i český ministr spravedlnosti Jan Kněžínek.

Doporučujeme
anonym01 ( 10. listopadu 2018 08:38 )

PROČ SOUČASNÁ RUDOHNĚDÁ VLÁDA A HRAD POPLIVALA TRADIČNÍ STRANY a vadí KALOUSEK?http://forum24.cz/babisuv-pesak-marek-pribil-v-nove-roli-v-kauze-capi-hnizdo/

anonym01 ( 10. listopadu 2018 08:25 )

Nohavica už dostal. Tady je vidět jaký vliv má KREML NA ČESKOU REPUBLIKU. KDE TO JDE, ZAPLATÍ PÁR ŠUPU ZA LETENKU A uděli metál . Kde to nejde, podplácí se kšeftama. Třeba lidem pohybující se okolo prezidenta a současná vláda jsou napojeni na KREML.

anonym01 ( 10. listopadu 2018 08:20 )

Prava ruka soudruha Babiše je vyučený traktorista pan ŠLACHTA. Ten to vyšetří ! RADĚJI SE DO TOHO NEMONTUJ NEBO BUDEŠ MÍT ROUNDAP I V POSTELI

anonym01 ( 10. listopadu 2018 08:16 )

MÁTE PRAVDU https://video.info.cz/strunc/babis-mi-vyhrozoval-na-urovni-primitiva-po-kontrolach-agrofertu-me-vyho dili-rika-zavodsky-37731.html Kdyby v naší zemi byl pořadek, jeli by do vězení všichni včetně tý narudlý a nahnědlý fašounský vlády I HRADU !Podporují invazi Kremlem placené MAFIE DO NAŠÍ ZEMĚ. PRÝ NAS BUDOU OSVOBOZOVAT JAKO V ROCE 1968 PROTI vůli našich občanu . TI KTEŘÍ NEMLČÍ,postarají se ABY JE UMLČELI ruznými donucovacími metodami jako vydírání. JEDY A OMAMNÉ LÁTKY POUŽÍVAJÍ U NAS! RUSOVÉ A jejich srbští přátelé už to tu skoro i řídí.

anonym01 ( 10. listopadu 2018 08:04 )

MEDAILE SE ROZDÁVAJÍ MEZI SEBOU? TRAPNÉ A HLOUPÉ. VÍTE CO SI MYSLÍME O VAS PO TOMTO ? https://video.info.cz/strunc/babis-mi-vyhrozoval-na-urovni-primitiva-po-kontrolach-agrofertu-me-vyho dili-rika-zavodsky-37731.html

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa