Rok 2017 byl pro Blesk.cz rekordní. Bodovalo celé Czech News Center

Rok 2017 byl pro Blesk.cz a Czech News Center úspěšný.
Autor: shp - 
31. prosince 2017
13:09

Na Silvestra slaví všichni, ale zpravodajsky společenský web Blesk.cz má důvodů ke slavení opravdu hodně. A nejde jenom o klasické silvestrovské veselí. Letošek byl pro nás rekordní a výhled na rok 2018 je neméně pozitivní. Jakých úspěchů jsme dosáhli?

V roce 2017 si uživatelé na Blesk.cz prohlédli 3,8 miliardy stránek. To je o 37 % více než v roce 2016. To řadí Blesk.cz k nejrychleji rostoucím webům na českém trhu. K nejúspěšnějším tématům přitom patřily články ze života celebrit, astrologie a sportovní témata.

Přelomovým byl z hlediska návštěvnosti rok 2017 jak pro Blesk, tak i pro jeho sekce. V celkovém počtu zhlédnutých stránek za rok 2017 porazil iSport.cz/Blesk.cz svého rivala Sport/iDnes.cz a webový Blesk pro ženy/Blesk.cz pokořil již druhý rok po sobě ženskou sekci Ona na iDnes.cz.

V srpnu 2017 navíc provozovatel Blesku společnost Czech News Center zaznamenala historický úspěch, když na žebříčku návštěvnosti přeskočila společnost Mafra (provozovatele portálu iDnes) a stala se tak dvojkou českého internetu. V návštěvnosti na mobilních zařízeních dokonce zaujala první pozici.

Návštěvnost webů sdružených pod Czech News Center meziročně vyrostla o 54 % (ze 4,8 v roce 2016 na 7,4 miliardy zhlédnutých stránek v roce 2017).

Reportéři Blesk.cz aktivně sledují boj o Hrad.

Video  Boj o Hrad: První velká debata v roce 2018 bude ve studiu Blesku  - Blesk Zprávy

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

anonymus ( 31. prosince 2017 13:38 )

Výborně! Tak teď snad bude pár tisíc i na korektora ČJ. A nebo na doučování pro ty hňupy (co si říkají novináři)?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud