Zapomněli jste něco koupit na Vánoce? Máte pár hodin na nápravu, tady mají ještě otevřeno

24. 12. 2017
08:15

Velké obchody a většina nákupních center dnes budou mít otevřeno do poledne. Například pražské obchodní centrum Palladium se uzavře ale až v 17 hodin. Z velkých potravinářských řetězců bude mít letos poprvé zavřeno Penny Market, kromě něj řada nábytkářských firem, jako jsou IKEA, Kika, Sconto nábytek, XXX Lutz či hračkářství Hamleys.

Až do odpoledních hodin bude možné ještě nakoupit v menších obchodech. Do 14 hodin budou otevřené obchody Žabka, dále některé prodejny Sklizeno a otevřené jsou i obchody Billa stop&shop na čerpacích stanicích.

Většina obchodů s převahou potravin využije zákonného omezení a prodejny uzavře v poledne, mezi nimi Billa, Globus či Albert. Tesco zavře obchody v 11 hodin. „Snažíme se tímto vyjít vstříc i našim zaměstnancům, aby si mohli užít Štědrý večer v rodinném kruhu,“ uvedl mluvčí řetězce Tesco Václav Koukolíček.

Nákupní centra se uzavřou letos dříve než loni a budou mít otevřeno stejně jako velké řetězce, které jsou jejich největšími nájemci. Do 12 hodin tak bude možné nakoupit například v pražských centrech Černý Most, Chodov, Arkády Pankrác či v brněnské Olympii.

Internetové obchody s potravinami ukončí rozvoz krátce po zavření obchodů. Košík.cz přiveze nákup ještě ve 13 hodin po celé ČR, rozvoz obnoví 26. prosince. Rohlík.cz dnes bude doručovat omezeně od sedmi do 14 hodin. Tesco online na Štědrý den nerozváží.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

zkratik ( 24. prosince 2017 13:37 )

nenažranej českej národ,vo vánoce koupí i celoroční "ležáky" .A pak,že nejsou prachy

jardavozembouch ( 24. prosince 2017 13:20 )

Jako kazdy rok, ani ten letosni nezklamal. Obvykle shorela lampa v TV, samozrejme nahradni nebyla po ruce. Letos pro zmenu zdechla pokojova antena. Takze jsem, chtej nechtej, vyrazil obhlednout situaci do marketu. Cekal jsem prazdny kram, ale...parkoviste narvane k prasknuti, kolem litaly natriskane voziky, kdyby tam prodavali cela prasata, tak snad lidi koupi i ta. Katastrofa. U pokladen hadice zakazniku, takze antena letela zpatky a holt se budeme koukat jen na internet. Stejne v te televizi davaji ho.u.no. Blu-ray prehravac to jisti, kdyby bylo nejhur. A nakonec jeste mozna usetrime, pac to, co dnes prodavaji celkem draho, budou mit po Vanocich a Novem roce za polovic. Hlavne ze lidi si to zbozi, jehoz se chteji obchodnici zbavit zadraho, koupi draze, na splatky a za par dnu by meli za stejnou cenu bud modernejsi, nebo dva kusy...

Zobrazit celou diskusi
Další videa