Slevové portály zjednoduší nákup dovolené. Skončí obvolávání hotelů pro termín

Autor: ČTK, ula - 
26. 5. 2017
17:20

Koupě domácího či zahraničního pobytu či rezervace místa v restauraci přes slevové servery se výrazně zjednoduší. Vyhledávač slev Skrz.cz i slevový portál Slevomat.cz spouští vlastní rezervační systémy. Klienti si tak rovnou budou moci zamluvit konkrétní termín bez další komunikace například s recepcí hotelu.

Vyhledávač slev Skrz.cz začne tuto možnost nabízet na přelomu května a června. Slevomat.cz novinku v tomto měsíci startuje u několika prvních desítek hotelů, během léta bude přímá rezervace dostupná u většiny ubytovací nabídky. Nový rezervační servis Skrz.cz bude fungovat i u zahraničních pobytů.

„Velká část našich zákazníků velmi ráda cestuje do zahraničí, ačkoli třeba nedisponuje perfektními jazykovými znalostmi. Při rezervaci termínu, dotazech na volné kapacity i v další komunikaci se tak vyhnou nepříjemným nedorozuměním, která mohou ve finále zkazit celou dovolenou,“ uvedl obchodní ředitel Skrz.cz David Beška.

Reklamujete dovolenou? Podívejte se na příběh:

Video Místo pláže bahno: Romana nedostane za zkaženou dovolenou nic. - Blesk TV

Rezervační systém propojí portál s hotelem

Rezervační systém rovnou propojí portál s rezervačním systémem hotelu či penzionu a zákazníkovi ihned ukáže skutečné volné kapacity a termíny. „Odstraňujeme tímto bariéru mezi hoteliérem a zákazníkem na našich stránkách. Rovnou bude možné vidět nejaktuálnější informace o dostupných ubytovacích kapacitách,“ dodala ředitelky firmy Marie Chytilová.

Skrz.cz poskytne tuto službu u všech pobytových nabídek ze slevových serverů, což je více než tisíc pobytů od zhruba 800 hotelů a penzionů z ČR i zahraničí. Do budoucna pak server plánuje spustit rezervace i u voucherů do restaurací, na masáže a další služby.

Na co si dát pozor při slevách? Podívejte se na video:

Video Největší lži o slevách: Místo šetření jen magnet na peníze - Andrea Ulagová, Jan Brunclík, Jan Jedlička

Hoteliérům se usnadní práce

Nová služba pomůže i hoteliérům, kteří nebudou muset vyřizovat desítky telefonátů od jednotlivých zákazníků se zakoupenými vouchery. „Informace o volných kapacitách nám také umožňuje lépe oslovit lidi, kteří se rozhodují impulzivně a nabídnout jim konkrétní termín, který je zaujme,“ dodal Beška.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa