To nevymyslíš! Místo šamponu montážní pěna! Za tuto fotku dostali vynadáno strážníci…

Autor: kaj - 
21. září 2015
19:47

Strážníci z Nového Jičína to schytali. Zapletli se totiž s fotografií ženy, která si místo šamponu nanesla na vlasy montážní pěnu a vytvořila si tak na hlavě neuvěřitelný kokrhel.

Snímek svého přítele, který byl zveřejněn na Facebooku, totiž sdíleli, a bylo zle… Hned se spustila bouřlivá debata, strážníci byli osočováni z toho, že si ze ženy utahují, že z ní dělají hlupačku.

Většina diskutujících si totiž myslela, že žena žije v Moravskoslezském kraji. „Tato žena v našem kraji rozhodně nežije. Jen jsme sdíleli příspěvek,“ řekl Blesku ředitel strážníků Jiří Klein.

Diskutabilní fotku proto vymazal: „Za prvé kvůli nevhodným komentářům, za druhé jsme uznali, že jsme neměli souhlas s jejím zveřejněním.“ Když strážníci fotografii sdíleli, mysleli to prý dobře.

Chtěli jen varovat… Varování ale spíš dostali oni.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

radelin ( 22. září 2015 07:56 )

Náplň práce MP N.Jičín na služebním PC

sova13 ( 22. září 2015 00:37 )

Njn, bulvární hyeny. Ale kdyby s tím ty blbí policajti neudělali ten dementní humbuk, bulvár by po tom nesáhnul. Bez těch policajtů je to o ničem.

abvydavatelstvi ( 21. září 2015 22:21 )

Bulvár si všechno co chce bere z Facebooku sám ... Jinak mám pocit že někdo tu montážní pěnu na hlavu te ženské dal ..protože v jakém je balení a v jakém je šampon ... A na čistotnou ta žena moc nevypadá ...asi nějaká bezdomovkyne ...

abyss ( 21. září 2015 20:44 )

Fotku z Facebooku vymazali a dali k dispozici bulváru? Tak to je snad ještě víc na přeshubu

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud