Jste plačky! Sexy lovkyně Michaela se opřela do ochránců, kteří vzdávají hold zabitému lvu Cecilovi

Autor: shp - 
31. července 2015
10:03

Ze zastřelení nejpopulárnějšího zimbabwského lva Cecila (†13) jsou zarmouceni lidé z celého světa. Legendárnímu zvířeti, které skolil zámožný zubař Walter James Palmer, vzdávají lidé na sociálních sítích hold. To ale rozzuřilo doběla známou a kontroverzní českou lovkyni Michalu Fialovou (23). Soucit se zabitým zvířetem odsoudila na Facebooku.

Je mladá, sexy a miluje lov divoké zvěře, a to po celém světě. A evidentně se nebojí „říct nahlas“ to, co si myslí. Soucit se zastřeleným lvem jí přijde mimo mísu. Zastřelení šelmy, za které zaplatil zubař v přepočtu 1,2 milionu, přitom odsuzují normální lidé i celebrity.

Hele, tohle už je ale too much! (příliš) Ale mám super nápad! Tak se plačící ochranáři můžou poskládat a koupit zvířátko z game farmy. Můžu nabídnout třeba nosorožce cenu 45 tisíc eur za odstřel anebo za jeho záchranu – by mě zajímalo, kolik plaček mi napíše, že zvíře vyplatí a zachrání,“ rozohnila se Michaela na svém osobním profilu na Facebooku.

Come on! (No tak). Ukažte se ochranáři a já ho půjdu osobně koupit a budu dohlížet na to, že ho už nikdy nikdo k odlovu nedá,“ dodala svůdná Češka, která miluje zbraně. Zabila již desítky zvířat, mezi které patřil právě také i lev. Na tom si také pochutnala. Fotku ohlodané mrtvoly pak vystavila na Facebooku a přidala kvíz, ve kterém se ptala, na čem si pochutnala.

Michaela Fialová se pustila do ochránců zvířat, kteří vzdávají hold zastřelenému lvu Cecilovi.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

nemocna ( 3. srpna 2015 07:24 )

Kdy už tu bezcitnou nenormální krávu zabijáckou někdo zabije at už nevraždí, kde bere tolik peněz na odstřel? určitě ne poctivou prací, ta nikdy pořádně nic nedělala jen zabíjela a vychloubá se otřesnými fotkami, kdo jí vychovával že je holka a ráda zabíjí bezbraná krásná zvířata? , už aby jí některý lev roztrhal na kousky bestií jen at si užije bolest týrání a zabití za ty všechna krásná zvířata co patří všem lidem ne jen jí, ničí tak přírodu

ivoadler ( 31. července 2015 17:07 )

Nenechme se mýlit. Situace v Africe se blíží stavu, jaký je u nás. Zvěř se chová na farmách (u nás honitbách) právě kvůli odstřelu. Že by existoval nějaký čestný lev (kanec, jelen atd.), který se nebude střílet, je blbost. Tak jako u nás, i v Africe je pytláctví trestné. Jenže Afričani to nedokážou uhlídat. Ale v obou případech se jedná o chov zvěře. A i blb pochopí, že se chovají jen chovné kusy. Který jedinec není v chovné kondici, tak se odstřelí. Zasloužilý lev Cecil už asi v chovné kondici nebyl. Je načase se zbavit romantických pubertálních představ o zvířátkách v Africe.

lulu20 ( 31. července 2015 16:27 )

Důvod proč Blesk píše ža je Michala sexy: takový nadpis přitáhne ůchyly, nic víc v tom nehledejte

naidka ( 31. července 2015 16:05 )

Co má společného lev z rezervace v Africe s odchovem jatečných zvířat u nás?

naidka ( 31. července 2015 15:45 )

Mám tě čím dál radši, žlatýško Krakenku.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud