Den začal opékáním prasete, skončil ohromným požárem: Škoda 10 milionů

Autor: ČTK - 
19. 4. 2015
14:54

Požár na ranči v Málkově na Berounsku způsobil škodu deset milionů korun. V sobotu kolem páté hodiny odpoledne tam začala hořet střecha a půda ranče s obytnými pokoji. Ještě v poledne rančeři připravovali prase na rožeň. Hasiči požár hasili do dnešního dopoledne.

Ranč s penzionem a sálem v Málkově slouží také jako místo pro pořádání festivalů, svateb, školení, dětských táborů nebo westernového divadla. Není jasné, zda požár ovlivní plánovaný program na ranči. Jednatelka firmy Andrea Aylsworthová nechtěla událost komentovat. "Nebudu se k tomu nijak vyjadřovat," řekla.

Hasiči požár dostali pod kontrolu v sobotu po osmé hodně večer, v prostorách půdy se ale podle mluvčího hasičů Ladislava Holomčíka objevovala skrytá ohniska a zásah tam byl komplikovaný. Dnes v poledne předali objekt jeho majiteli ale pro jistotu jej ještě hlídali. Na ranči v době vzniku požáru nikdo nebyl, hasičům se podařilo uchránit majetek přibližně za sedm milionů korun.

Příčinou požáru byla zřejmě technická závada komínového tělesa, řekl ČTK Holomčík.

Smrt Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Záznam zádušní mše O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Sledujeme, co se děje po veřejném rozloučení a pohřbu nejznámějšího českého zpěváka

jaromir123 ( 19. dubna 2015 18:52 )

Jo jo, zavinila si cukrovku sama - jedině jako odstrašující příklad.

gogo ( 19. dubna 2015 18:00 )

U nás jsou ranče ? No.. divoký západ tu je. To je pravda..

gogo ( 19. dubna 2015 17:59 )

Jsi trapná ...

Zobrazit celou diskusi
Další videa