V restauraci vybuchl plyn, budovu zachvátily obří plameny: Inferno v New Yorku!

Autor: štš - 
26. března 2015
22:51

Obří požár, stovky hasičů a minimálně 15 zraněných, z toho 4 těžce… To vše byly následky výbuchu plynu v restauraci v centru New Yorku. Pětipatrový dům se následně proměnil v ohnivé inferno.

Před půl čtvrtou odpoledne tamního času otřásl domem ve čtvrti East Side na Manhattanu obrovský výbuch. Podle vyšetřovatelů vybuchl v sushi restauraci v přízemí plyn. Během chvíle zachvátil budovu požár, plameny šlehaly do výšky několika metrů.

Hasiči navíc museli bojovat nejen s ohněm, ale i s hustým dýmem, který zamořil okolní ulice. Část budovy se zanedlouho zřítila a požár se následně rozšířil i na vedlejší dům. Do akce byly povolány stovky hasičů, několik z nich utrpělo zranění. Minimálně 4 lidé jsou v kritickém stavu, do nemocnic pak bylo převezeno dalších zhruba 15 lidí. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

1912 ( 27. března 2015 08:16 )

BIN LADIN OPĚT V AKCI

gabreta ( 26. března 2015 23:16 )

Zase ten Putin. Že si nedá pokoj!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud