Při nehodě sestřelil vlastní rodinu! Příbuzná tvrdí: Brácha už je mimo ohrožení života

Autor: dce - 
23. února 2015
05:01

Absolutně neskutečná nehoda se odehrála minulý týden na Mostecku. Mladý řidič se tu čelně střetl se svou vlastní rodinou. Z pěti lidí, kteří ve vozech seděli byli tři zranění těžce. 

Při cestě ze Žatce do Mostu se mladý řidič v alfě rozhodl předjíždět. Rovinka, která je poblíž Havraně, k tomu přímo vybízí. Ale právě zde často dochází k nehodám. A nebylo tomu jinak ani teď. Mladý řidič se čelně střetl s jiným vozem. Jenže právě v tom seděla jeho vlastní rodina! Na místo byl kvůli vážným zraněním povolán i vrtulník!

Viník nehody, řidička druhého vozu – viníkova matka – a její přítel byli těžce zraněni. Další dva účastníci utrpěli lehká zranění. Až teprve v pátek – celé čtyři dny od nehody – se stav jednoho z nich začal zlepšovat. „Brácha už by měl být mimo ohrožení. Dnes mi řekli po tel., že je v pořádku,“ uvedla sestra muže v diskuzi na serveru E-mostecko.cz.

Ale bude to ještě běh na dlouhou trať – podle stavu obou aut, a zejména alfy viníka, se dá říct, že rozsah jejich zranění musel být ohromný. Oba vozy jsou úplně zdemolované! A i když je pravdou, že předjíždění dlouhé kolony je strašně nebezpečné, přiznejme si – kdo to někdy neudělal?

nicol30 ( 23. února 2015 16:47 )

Přesně tuto větu jsem pochopila, že napsali "viník nehody" řidička druhého vozu. ale v čem je viník nehody? to nikde vysvětleno není a to mě docela zajímá, když už to tam řeší. Když stále jen dávají do popředí to, že jel rychle řidič druhého vozu v Alfě, tak by jsem čekala popis jak to tedy bylo. vy to někdo víte? co tu komentujete budu ráda, když ukojíte mou zvědavost. třeba nejsem sama koho to zajímá. ;-)

balcarova3 ( 23. února 2015 16:40 )

je to srozumitelně...jen tomu někteří nerozumíte ....

balcarova3 ( 23. února 2015 16:39 )

je to srozumitelně...jen tomu někteří nerozumíte ....

balcarova3 ( 23. února 2015 16:38 )

to je tak když nevědí co znamejí znamenka - v tomto případě čárky za slovy....pak to nechapou...jooo Čeština!!

nicol30 ( 23. února 2015 16:33 )

No čekala by jsem popis toho jak se to muselo stát, když už a ne keci o tom jak je sestřelil on. nějak nechápu jak může být matka viník nehody prostě, když jela v protijedoucím voze tedy. to nikde vysvětleno není. co ona dělala špatně?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud