Nové šílené video IS: Zajatce v klecích vezou ulicemi. Chtějí po nich interview, než je zabijí

Autor: zr - 
22. 2. 2015
15:09

Islámský stát uveřejnil nové video. Zajatci zavření v klecích jsou vezeni ulicemi. Provází je jásot i posměšky. Krutost věznitelů tím ale nekončí. Požadují po zajatcích rozhovory a naznačují jim, že jdou na smrt.

21 kurdských bojovníků Pešmerga je v ulicích Kirkúru předváděno jako stádo zvířat. Zajatci jsou zavřeni v klecích a na autech vezeni městem. Přihlížející lidé na ně pokřikují, nadávají nebo i jásají. Kolona je provázena po zuby ozbrojenými bojovníky IS.

Islámští „žurnalisté“ náhle chtějí se zajatci udělat rozhovor. Chtějí zaznamenat jejich poslední chvíle a pocity. Muži jsou následně vyhnáni z klecí a donuceni padnout na kolena. U záběrů se zobrazí i text – patrně jde o informace o jednotlivých bojovnících.

Celé video končí hrůzostrašným příslibem smrti, kdy je zastřelen starý muž a obrazovka zčerná. Ještě se neví, zda už byli zavražděni i ostatní vězni. Odborníci na videa IS ale zastávají názor, že nejspíše ano.

Doporučujeme
keep.smiling ( 23. února 2015 00:22 )

a ta kolona nových aut - jedno jako druhé, odkud je vzali? Všichni muži IS údajně válčí, nic nevyrábějí - ale klecí, oranžových oděvů a motorek i aut mají hafo. A to nemluvím o zbraních. Údajně mají i BIOLOGICKÉ ZBRANĚ!! proč o tom naše média le mlčí??? A jak jsou si jistí, že brzy budou např. i v Itálii...!!! Co tím do pudele USA sledují? Stačí si přečíst cizí tisk, jsou mnohem lépe informovaní!!

b.r.s.a ( 22. února 2015 20:56 )

Je to hnusný a odporný .Akorát se divím,že tu ještě některej chytrej nevymyslel,že by mohli být vycvičený v Rusku,co ??? USA rozpr...caj kde co a kdekoho , pomalu jim to přerůstá přes hlavu.

koko365 ( 22. února 2015 20:34 )

 Takový zprávy tu máme každý den, už je to nuda a zhnusení.

kat-tom ( 22. února 2015 19:17 )

ty kreatury, které se bojí ukázat tvář jsou zbabělci kteří počítají s tím, že až dostanou přes držku a některý z nich přežije ... oholí se a vmísí se mezi utečence. Tvůj slepičí komunistický mozek už nepobere to, že ne američani ... ale anarchie a možnost beztrestně vraždit žene tyhle dementy užívat si svoje sadistický úchylný zvěrstva na bezbranných lidech. Neříkám, ... každý bojuje za jisté přesvědčení a s tím jde i do boje. S vědomím, že bojuje v uniformě, za jistý stát a ideály a počítá i s následky. Ano můžu být zajat a můžu i za své přesvědčení umřít, protože ve jménu své víry jsem třeba i zabíjel. Ale (chtěl jsem napsat zvěrsky, což nejde protože tohle zvířata nedělají), nelidsky a sprostě podřezávat, nebo upalovat, nebo jinak mučit jedince svého druhu už je za hranicí lidskosti. Ne jen muslimy, ne jen křesťany, ne jen vyznavače jiných náboženství ....VŠECHNY NÁS LIDI je nutno vyhubit ...

sores ( 22. února 2015 17:46 )

 To co se teď děje za zvěrstva a rozkrádačky, může skončit jedině 3 světovou nebo přírodní pohromou.Jinak se to povleče desítky let, až se sami lidi vyvraždí. Už aby byl zánik planety.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa