V Česku vystoupí duchovní napojený na teroristy?! Kontroverzní imám bude kázat v pražské mešitě

V pražské mešitě má přednášet německý imám, který se údajně pohybuje v blízkosti islamistů a teroristů
Autor: ljš - 
29. 1. 2015
05:00

České muslimy čeká velká událost. Do Prahy přijede vlivný německý islamista Taha Suliman Amer a bude v Ústředí muslimských obcí kázat o pravidlech správného chápání zvyků Mohameda. Český odborník na islám Lukáš Lhoťan před ním však varuje. Podle něj se kolem kontroverzního imáma pohybuje podezřele mnoho lidí spojených s islamismem a terorismem.

Amer působí v Islámském centru ve Frankfurtu nad Mohanem. "Ačkoliv řadí německé tajné služby toto centrum ve Frankfurtu na seznam extremistických spolků, našim českým muslimům to zřejmě nevadí a s tímto centrem udržují vřelé přátelské vztahy," upozorňuje ve svém článku na webu časopisu Reflex Lhoťan.

Kolem Amera se to jen hemží lidmi, kteří mají podezřelé kontakty a v minulosti čelili celé řadě obvinění z podporování terorismu. Jedním z nich je i bratr šéfa frankfurtského centra Ibrahim El-Zayat, který je zřejmě nejvlivnějším muslimem v Německu. Ten podle tajných služeb teroristy podporoval i finančně a byl předsedou organizace FEMYSO, v níž převládají radikální Muslimští bratři.

"Je otázkou, kdo a proč stojí za pozváním Tahy Amera do Prahy, a jak moc jsou čeští islamisté napojeni na výše zmíněné radikální struktury v cizině. Nejedná se totiž o první kontakty mezi českými mešitami a islamisty v Německu. Již v předchozích letech byly tyto styky velmi intenzivní," uzavírá Lhoťan. Amer by měl v Ústředí muslimských obcí vystoupit 7. února.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

vlastenecrealista ( 31. ledna 2015 00:05 )

 Doufám ze BIS má pohotovost a tady ten exkrement eliminují.

tupka.jentakjen. ( 29. ledna 2015 10:55 )

Voghtí, hasíš dnes?

tupka.jentakjen. ( 29. ledna 2015 10:54 )

Ách, duchovní.

koko365 ( 29. ledna 2015 10:33 )

To je dobře, musíme se přidat. Ať žije soudruh Alláh a jeho rodina

karmavana ( 29. ledna 2015 10:27 )

A co díky mimozemšťanům

Zobrazit celou diskusi
Další videa