Pohřeb Radka zastřeleného policistou: Stovky lidí a bratr na nosítkách!

Autor: sch, dce - 
30. 12. 2014
13:44

Teprve jedenadvacetiletého Radka v neděli 21. prosince zcela bezdůvodně popravil opilý policista. Radek přitom před rodinnou diskotékou, kde dělal barmana, jen postával, ale doplatil na neskutečnou chladnokrevnost jednoho návštěvníka. Jeho pohřbu se zúčastnily stovky lidí, na nosítkách přivezli lékaři i Radkova postřeleného bratra Lukáše.

V krematoriu v Pardubicích se na pohřeb chladnokrevně zavražděného Radka (†21) sjely přibližně dvě stovky lidí. "Nesu to špatně, chlapi," prohlásil Radkův bratr Lukáš, kterého na pohřeb přivezla sanitka. A s ním smutní i ostatní - lidé pláčou, otec skrývá slzy za skly černých brýlí.

Video Poslední sbohem Radkovi, kterého zabil opilý strážník! - Pavel Schuster, Jan Jedlička
720p 480p 360p 240p

Mladého Radka uložili do bílé rakve, kolem leží desítky věnců s nápisy jako "Milujeme tě, bráško". Síní zazněly i Radkovy oblíbené písně jako Decibely lásky nebo skladby od Bena Cristovaa nebo rapera Rytmuse. Na obrazovce se objevilo vzpomínkové video s fotografiemi. Nejstarší z bratrů Roman s otcem stáli celou dobu u Lukášova lůžka a jen těžko skrývali smutek. Lukáše po pohřbu opět odvezla sanitka do nemocnice.

Tři opilí muži se dožadovali vstupu zdarma. Ochranka jim to neumožnila, a tak začali muži dělat problémy. Když jim pracovníci ochranky - Radek S. a Lukáš S. (26) - pohrozili, že zavolají policii, dali se opilci na útěk, který skončil nedaleko střelbou. Radek zemřel, Lukáš skončil s vážným poraněním v nemocnici.

Doporučujeme
ctrlcopy ( 31. prosince 2014 17:31 )

Setkání diskotékové ochranky a městského policajta je vražedná kombinace. Jenom lituji, že někdo z těch tří přežil.

kristynav ( 31. prosince 2014 16:59 )

 forleni: Kdyby se jednalo vašeho člena rodiny budete s toho taky na dně! A že jejích otec je reportér tak máte plnou pusu řečí!!!To že se tam prodával fet víte jak?!!! Tím ze to byl rodiny klub?!! Vzpamatuje se!!! My máme hospodu též rodinou také se u nás prodává fet a nekolkovaný alkohol?!!! Směšný !!! Na každý chlast co má.víc jak 20% musi být papír od prodejce!!!! V každém tom klubu to musi být!!! A ne jen v klubech ale i v hospodech!!! Byl to otec dítěte a chtěla bych vidět vás jak vy by jste řekl (a) svému dítěti že pan policista od městské policie zabil otce!! Všichni jen máte hrdinské řeči!!! Na víc ty kluci byli hodný a žádný hovada jak vy si myslíte!!! Ale to by jste je napřed museli znát!!!! Pak by jste mohli takhle blbě kecat o tom jaký byli!!!!

forleni ( 31. prosince 2014 04:03 )

Si zabil.

forleni ( 31. prosince 2014 03:48 )

Nás je tě tak líto ubožáčku.

forleni ( 31. prosince 2014 03:46 )

Tak to mě rozesmálo.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa