Další dvě přepadení za jednu noc: Tohle je rajon pražského znásilňovače!

Autor: Jan Doležal - 
22. 12. 2014
18:12

Nejhorší obavy se vyplnily! Surovec, který minulou středu v Praze-Krči brutálně znásilnil ženu (29), zaútočil znovu! Hned dvakrát a nedaleko od Thomayerovy nemocnice, kde znásilňoval poprvé.

Obě přepadení se odehrála v noci na včerejšek. První oběť si pachatel vyhlédl krátce před půlnocí ve Štúrově ulici. Bylo jasné, že chce znovu znásilňovat. Žena byla ale nebojácná a násilníkovi se ubránila.

Surovec se však nehodlal vzdát a potemnělých ulicích hledal další oběť. Objevil ji půl hodiny po půlnoci v Otradovické ulici. Ani tady ale naštěstí svůj zvrhlý čin nedokonal.

Policisté jsou na informace skoupí. Jisté však je, že pachatelem obou přepadení může být muž, který minulou středu v areálu slepecké školy nedaleko Thomayerovy nemocnice v pražské Krči hodinu a půl bil a znásilňoval ženu (29). „Pachatel odpovídá popisu,“ připustil policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Nasvědčuje tomu i fakt, že přepadení z nedělní noci se stala jen několik desítek metrů od brutálního znásilnění z minulé středy. „Oba případy vyšetřujeme jako znásilnění ve stadiu pokusu,“ doplnil policejní mluvčí.

Mapa přepadení pražského znásilňovače

Josef Doucha, bývalý kriminalista: Nedá si pokoj

„Jestliže se skutečně jedná o jednoho a téhož pachatele, měl by co nejdříve skončit za mřížemi, protože je velmi pravděpodobné, že to udělá znovu. Od útoku v Krči (17. prosince, pozn. red.) neuplynul ještě ani týden a on už opět útočí. To svědčí o velké pravděpodobnosti recidivy.“

Výzva

Útočníkovi je asi 25 let a hovoří česky s ukrajinským přízvukem. Poznáte ho? Pak ihned volejte na linku 158.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

iribr ( 23. prosince 2014 12:22 )

presne, nasadim tam treba 10 policajtu. Ne, to radsi budou davat boticky na auta v centru.

iribr ( 23. prosince 2014 12:20 )

 Me by zajimalo jak se pozna Ukrajinsky prizvuk.

marie60 ( 23. prosince 2014 09:26 )

..kdyby se to týkalo jeho ženy a nebo sestry, tak bude psát jinak.

marie60 ( 23. prosince 2014 09:23 )

Já si myslím, že už je lepší to foto, podle fota mohou víc poznat.

marie60 ( 23. prosince 2014 09:22 )

http://img.fileup.cz/ Já dávám obrázky přes tohle a pak zkopíruji odkaz.

Zobrazit celou diskusi
Další videa