Do domu mu vpadli falešní policisté! A okradli šéfa dozorčí rady Spolchemie

Martina Procházku přepadli falešní policisté a okradli jej u něj doma!
Autor: tp - 
6. září 2014
20:00

Do jeho domu vnikli pod záminkou domovní prohlídky. Skupina falešných policistů okradla bývalého generálního ředitele a současného předsedu dozorčí rady Spolchemie Martina Procházku. Případ nyní vyšetřuje policie a útočníkům hrozí těžké tresty!

Skupina falešných policistů okradla ředitele dozorčí rady Spolchemie. "Mohu potvrdit, že tento případ vyšetřuje služba kriminální policie a vyšetřování," řekl Danyluk. Případ se odehrál minulou sobotu brzy ráno. Skupina údajných policistů zazvonila u Procházkova domu v ústecké čtvrti Střekov a prokázala se falešným příkazem k domovní prohlídce.

Byli oblečeni v policejních uniformách, někteří z nich měli kukly. Falešní policisté dům prohledali a zabavili finanční hotovost v řádech statisíců korun. Procházku pak vyzvali, aby se šel převléknout a odjel s nimi. Ve chvíli, kdy odešel z místnosti, muži odjeli. Zda si kromě peněz něco odnesli, nechce policie říct. "K probíhajícímu vyšetřování nebudeme sdělovat žádné bližší informace," doplnil Danyluk.

Procházka na dotazy ČTK nereagoval, nezvedal telefon, neodpověděl ani na SMS zprávu. Mluvčí Spolchemie Marie Logrová o případu neví. "Nemám o tom žádné informace," řekla Logrová.

Procházka se stal terčem útoku už loni v prosinci. Tehdy někdo prostřílel kapotu jeho vozu. Pachatele polici nenašla. "Případ jsme odložili," řekla mluvčí Veronika Hyšplerová. Na místě činu nezůstaly nábojnice, což policii pátrání ztížilo. Balistická expertiza ale ukázala, že se střílelo z revolveru ráže 3,75 magnum.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

jarypadlo ( 7. září 2014 10:57 )

Podobně zakročujou exekutoři na plzeňsku,nejdřív falešný,potom opravdoví a býv.ministr Pospíš.to světí shora. http://youtu.be/PbGiEGf81Jo Justiční nepravosti - Causa Ředina http://youtu.be/b4yjnllodqU Oldřich Lukáš - Justiční mafie a spravedlnost

majojo ( 7. září 2014 06:22 )

No čistej chlapec asi není, když ho prohlídka neudivila, ani fakt, že ho policie chce odvézt.... Jinak ty borce lituju. Nepřitíží jim ani tolik, že si vyšlápli na profláknutého kšeftsmana, ale především, že se přestrojili za policii (která mimochodem udělala a i jinde houby) a dokonale napodobili její metody. To naštve, ne?

prycsvladou ( 7. září 2014 05:41 )

 škoda že tak málo,měli mu dát ještě bitku.

tomik007 ( 7. září 2014 01:38 )

 Podle obliceje se asi jedna o dalsiho ceskoslovenskeho budhistu

vencapernik ( 6. září 2014 23:52 )

Sorry, mam tu preklep. Gun je "S&W .357 Magnum".

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud