Pátek 31. března 2023
Svátek slaví Kvido, zítra Hugo
Zataženo, déšť 13°C

Muž neuklidil hovínko po svém psovi: Skončil se dvěma zlomenými žebry!!

V nemocnici skončil Robert K. (42), kterého při venčení napadl neznámý muž a brutálně ho zbil. Těsně před útokem na něj křičel, že ho zabije, protože neuklízí po svém psu exkrementy.
 (Autor: Foto Blesk - Vlaďka Hradská)
Autor: hra - 
16. srpna 2014
05:30

V nemocnici skončil Robert K. (42), kterého při venčení napadl neznámý muž a brutálně ho zbil. Těsně před útokem na něj křičel, že ho zabije, protože neuklízí po svém psu exkrementy.

K útoku došlo v ulici Filipovská v historickém centru Tábora. Násilník zaútočil znenadání a pejskař neměl šanci se bránit. „Zařval, já tě zabiju, neuklízíš po svém psovi h…a. Pak ho chytil zezadu za krk, chvíli ho škrtil, praštil do hlavy, několikrát do něj kopnul a utekl,“ popsal útok policejní mluvčí Jiří Matzner.

Napadený skončil v nemocnici se 2 zlomenými žebry, pochroumaným kolenem a pohmožděninami po celém těle. I když k incidentu došlo začátkem prázdnin, napadený je stále v pracovní neschopnosti. Policie případ šetří pro podezření z ublížení na zdraví a výtržnictví a hledá svědky.

Vše nasvědčuje tomu, že útočník pejskaře potkával na ulici, nebo v ní přímo bydlí. „Že se lidé dohadují kvůli psům, je běžné. Ale aby se dva chlapi pobili jen kvůli exkrementu, jsme tu ještě neměli,“ dodal Matzner.

fionora ( 5. ledna 2015 18:01 )

Mám maltézáčka a uklízím. Mladí mužové,kteří mají velká plemena zásadně neuklízí a všude jsou velká ho... Když jsem jednoho upozornila,tak mne poslal do ***e a řekl starej se o sebe,krávo. Tam by si měla policie posvítit.

bibijana ( 16. srpna 2014 18:55 )

A vám,až jednou budete ležet na JIPce,třeba po úrazu,nebo po mrtvici,rovnou ty zadky zašpuntovat,aby bylo čistěji.Furt se navážíte do psů,ale chuligáni,co dělají binec na stadionech a pak v ulicích vám nevadí.Páč byste od nich dostali nakladačku,jenom byste cekli.

blooroses ( 16. srpna 2014 14:33 )

Pak by měl ovšem hned dostat přes držku i každý dobytek který zvládne znečištění chodníků a veřejných prostranství i bez psa.

blooroses ( 16. srpna 2014 13:34 )

Právě o takových lidech jsem psal už včera. Ona každá mince má dvě strany a jenom hlupák vidí pouze tu svou. Netvrdím že nejsou lidé, co po psech neuklízejí ale jsou i mnohem horší prasata někteří nepejskaři. Netvrdím že nejsou namachrovaní blbečci s velkými psy, kteří po nich neuklízejí a po upozornění jsou agresivní. Ovšem je dost i těch, co pejskaře nesmyslně a neoprávněně hrubě napadají a přitom je pro ně samotné problém trefit se do odpadkového koše třeba žvýkačkou nebo i zbytky jídla které na chodníku v teple začnou za chvíli odporně páchnout a šířej se z nich bakterie, o vyměšování se některých lidských prasat na volně přístupných místech třeba i ve městě nemluvě.

abyss ( 16. srpna 2014 12:33 )

Tihle agresivní "hlídači čistoty" bývají blázni a ve skutečnosti nejhorší čuňata co si člověk dokáže představit. Musím předeslat, že já po svém psovi, kromě procházek v lese, uklízím hromádky úplně všude. Přes to jsem byla několikrát neoprávněně hrubě slovně napadena a bylo mi i vyhrožováno násilím od pár šílenců, za to že údajně po psovi neuklízím. Tito lidé patří do blázince. Například moje sestřenice se přestěhovala a já jí jela navštívit na místo kde jsem před tím v životě nebyla. Hned po svém příjezdu jsem byla napadena místním bláznem, že prý mě má už dost, že prý denně uklízí po mém psovi hovna z chodníku a začal mi sprostě nadávat a vyhrožovat. Sestřenice mi pak vysvětlila, že je to místní blázen, kterého se obec nemůže zbavit přes to že má plnou bytovku odpadků a harampádí a je pro ostatní hygienickým i bezpečnostním nebezpečím. Další podobný blázen je ženská u nás v nedaleké chatové kolonii, kterou občas procházím a s některými lidmi se tam znám a od nich vím co jim dělá. Kolonií vede cesta po které choděj v noci chlapi z práce nebo z hospody do sousední vesnice a dost často to tam na ně příde a vykálej se tam. A tahle bláznivá ženská sbírá ty lidské exkrementy a cpe je do schránek pejskařům s tím, že prý je to po jejich psech a že to neuklízejí....

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa