Neděle 1. října 2023
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 21°C

VIDEO: Mladík za jízdy plácl cyklistku po zadku. Ta spadla a ošklivě se zranila

Video se připravuje ...
Autor: šim - 
22. července 2014
08:51

Blbý nápad ještě s blbějšími následky! Dva mladíci jedoucí v autě si mysleli, jaká bude náramná legrace, když vyděsí mladou ženu na kole tím, že ji spolujezdec za jízdy plácne po zadku. Žena však kromě obrovského leknutí utrpěla i nepěkná poranění.

Nehoda se stala už před několika týdny v obci Syrovice na Brněnsku. 19letí mladíci jeli v autě Ford Ka. Při projíždění kolem cyklistky se spolujezdec vyklonil z otevřeného okna a botou v ruce ženu praštil po zadku. Ta upadla a ošklivě se natloukla. Mladí „hrdinové“ z místa ujeli, aniž by zkontrolovali, jestli ženě například něco není.

Kriminalistům při pátrání po vozidle a jeho posádce pomohly kamerové záznamy, které celý incident zaznamenaly.

Původní vyšetřovací verze o možném sražení vozidlem vzala za své. I tak pátrání po posádce zabralo několik týdnů. Jak řidič, tak i stejně starý spolujezdec se k bláznivému nápadu a jeho realizaci přiznali. Nyní je policisté stíhají pro ublížení na zdraví.

Video  Klukovina skončila ošklivým pádem  - Policie ČR
Video se připravuje ...

osel ( 22. července 2014 16:12 )

Nadpis je zavadejici! "Při projíždění kolem ní se spolujezdec vyklonil z otevřeného okna a botou v ruce cyklistku praštil po zadku," -- tak praštění botou v té rychlosti bych nenazval "poplácáním po zadku"...

ivoadler ( 22. července 2014 15:44 )

Připomnělo mi to jednu talkšou s dnes již zesnulým Jiřím Kodetem. Dědeček ho vezl v otevřeném autě a před nimi jela mladá hezká cyklistka. Dědo, já jí plácnu. Plácni, chlapče. Kodet se přiznal, že měl vykloubené rameno, jak dopadla cyklistka, o tom radši pomlčel. Když může společenská smetánka vytrubovat do světa svou nadřazenost, proč by to nezkusili nějací kluci? Inu, co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

petrkramnypresident ( 22. července 2014 15:15 )

Koukám, že Blesk označuje jako hrdiny už kdekoho - nejdřív žoldáky, teď tyhle kopyta

y1xcvbnm ( 22. července 2014 15:13 )

A to jí mohli ti dva potom projíždějící a předjíždějící blázni dorazit a bylo by opravdové neštěstí na světě. Ne že jí nepomohli ale mohli i ublížit.

rbwtrnava ( 22. července 2014 14:51 )

to je ale blba krava

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud