Parno, nebo porno? Nahotinka opalující se v okně způsobila nehodu!

Tahle nahotinka v okně způsobila dopravní nehodu
Autor: šim - 
18. 6. 2014
11:48

Bylo takové vedro a sluníčko pálilo, že se paprsků lačná mladá Rakušanka rozhodla opalovat přímo v okně. Své nahé tělo napůl vyvěsila do vídeňské ulice a o rozruch bylo postaráno. Neobvyklá podívaná dokonce svedla oči nejednoho řidiče, který kvůli nahotince naboural!

Autorem snímku, který okamžitě začal kolovat po internetu, je rakouský student Gregory Shakaki. Ten si pohled na ženu, která ležela v okně s mírně roztaženýma nohama, nechtěl nechat pro sebe a solidárně s muži ho poslal do světa. „Když jsem to uviděl, myslel jsem, že mám úžeh, když jsem to viděl,“ prohlásil Gregory.

Vlastním očím nevěřili ani po silnici projíždějící řidiči, kteří tak důkladně zkoumali, jestli nemají ve výhledu fata morganu, až z toho bourali. Naštěstí to odnesly jenom pomačkané plechy.

Když k nabouraným autům přijeli další motoristé, ozývaly se hlášky typu, kam koukáš. „Byl jsem rozptýlený, nedíval jsem se na cestu,“ odvětil podle svědka jeden z řidičů a ochotně ukázal na objekt, který ho tak rozrušil. Když to ostatní řidiči spatřili, hned jim to bylo jasné a pochopili.

Kolizi na místo nakonec dorazila dokonce řešit i policie. Neznámá žena však z okna nepozorovaně zmizela raději do útrob svého bytu.

Doporučujeme
abcd.adcb ( 18. června 2014 17:32 )

Tak své tvrzení dolož.

sores ( 18. června 2014 16:35 )

1pravdal:souhlasím s tebou, naprosto každý byt by měl mít alespoň menší balkon nebo terásku. Jinak je člověk zavřený jak králík v kleci. Posedět venku na vzduchu a přitom být vlastně doma. Ta š.tětka v okně jen dokazuje, jak lidská blbost nezná hranic, pokud to není jen lákadlo na chlapy.

renataren ( 18. června 2014 16:06 )

Lživý článek, tahle fotka je stará a Není z Rakouska... FAKE !!

abcd.adcb ( 18. června 2014 15:03 )

To byl ceskejxindl (dělá v Rakousku děfku)a lákal kunčofty do gay klubu.

rentierskej ( 18. června 2014 14:58 )

nejprve jsem si myslel, že je to chlap... jevilo se mi, že ty nohy jsou chlupaté... no, ale tanga asi nemá. chce se nespíš opálit celá. já bych usnul (a poté vypadl z okna)!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa