Úterý 28. listopadu 2023
Svátek slaví René, zítra Zina
Zataženo, sněžení 1°C

Vyšel z vězení a rozhoduje se: Půjdu do politiky! Tisícovky pro Jonáka!

Autor: dat - 
11. května 2014
05:24

Z Ivana Jonáka (58) se v »nápravném zařízení«, kde si odpykal 18letý trest za objednání vraždy manželky Ludviky (†34), stal Jánošík. Rozhoduje se, že půjde do politiky bojovat za práva chudých.

„Když vidím, jak lidi nemají co jíst, tak začínám uvažovat nad vstupem do politiky. Nejmocnější jsou momentálně exekutoři, kteří likvidují lidi. Je to zvěrstvo, co se tu stalo za posledních 18 let,“ řekl Jonák na v pořadí druhém mejdanu, který mu tento týden uspořádali přátelé na počest návratu do života.

Jonák tvrdí, že na večírky má: „Jsem invalidní důchodce, stát se o mne skvěle stará, takže na vše samozřejmě mám. Tímto státu děkuji,“ řekl. Přesto se na něj kamarádi skládali. Při vstupu do baru stála zavařovačka, kam vhazovali tisícovky... Nebo jde o sbírku na prezidentskou kampaň? Pařbu zakončil bývalý diskotékový král v nočním klubu, odkud zašel na klobásu ke stánku na Václavském náměstí.

Unikátní kniha již na pultech!

Skvěle napsanou knihu o kauze Jonák se spoustou nových odhalení a příběhů si ale můžete objednat také prostřednictvím telefonu. Pohodlně přes esemesku za stejnou cenu 39 Kč. Kniha (132 stran!) vám přijde až domů!

Pošlete SMS na číslo 902 11 ve tvaru: JONAK mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příklad: JONAK Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 25363

Cena každé přijaté SMS je 39 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje Ringier Axel Springer CZ, a.s., infolinka 776 999 199 ve všední dny 8–16 hod., mobil@ringier.cz, www.platmobilem.cz.

fairmon.webz.cz ( 12. května 2014 08:21 )

Dobrý den Ono se klidně muže stát že mu to vyjde vrána k vráně seda hodil by se mezi ně a není to podona čistě náhodná !!! fairmon.webz.cz

violahorska ( 11. května 2014 21:39 )

Věřím ve zdravý rozum. A tedy že tenhle NIKTOŠ si neškrtne.

moiaza ( 11. května 2014 19:02 )

Vůbec by mě to nepřekvapilo. Podobných Jonákovi je naší politice moře.

hradecanka ( 11. května 2014 17:37 )

Pane Bože, zač nás trestáš ! Tohle primitivní hovado, exhibicionista, nula. Rychtář pomalu mizí ze scény a nastupuje Jonák. Bléééééé.....

e.44 ( 11. května 2014 17:36 )

Dost lidí tady Jonákovi nadává do zlodějů.......a mě zřejmě uniklo co kdy komu ukrad......podložené informace ráda akceptuji. Já akorát vím že vedl erotickou diskotéku Discoland Sylvie, což byl vlastně takovej nóbl bordel ale v té době to nebylo trestné a takhle "vesele" v té době nejen v Praze podnikalo víc lidí, a že byl odsouzenej za to že si objednal vraždu manželky, což je dodnes zpochybňováno a což si odseděl ať už to udělal nebo ne....

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud