Záhada zříceného Boeingu 777: Na palubě byly víc než 2 tuny tajemných předmětů!

Autor: shp - 
3. května 2014
17:47

Záhady kolem zříceného malajsijského Boeingu 777 stále nejsou vyřešeny. Na palubě stroje, ve kterém zahynulo 239 lidí, byly více než dvě tuny záhadných předmětů, které nebyly na seznamu. Mohou být důvodem, proč se stroj ztratil a roztříštil o hladinu oceánu?

Ví se, že v nákladovém prostoru boeingu bylo 4,566 tuny mangostany lahodné, tropického ovoce. Zbytek nákladu vážil 2,453 tuny. Malajsijská vláda již přiznala, že na palubě byly vysoce hořlavé baterie, které vážily asi 200 kg.

Stále ale není vysvětleno, jaké předměty na palubě vážily 2,253 tuny. Malajsijská vláda mlčí a na nákladním seznamu nic zapsáno není. „Nemohu odhalit více kvůli probíhajícímu vyšetřování,“ řekl mluvčí vlády magazínu Star.

Údajně se na palubě mělo nacházet příslušenství k rádiím a nabíječky. Kdyby tomu tak ale skutečně bylo, proč by o tom vláda mlčela? Pozůstalí po 239 lidech na palubě letu MH-370 mají právo vědět, co se s jejich blízkými stalo.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

zadnice ( 4. května 2014 14:48 )

Jsou přesně stejní jako naše policie:" Nic nezveřejníme, protože vyšetřujeme"!!!

sykynator ( 4. května 2014 11:03 )

 Amerika je satan

sykynator ( 4. května 2014 11:03 )

 Diego García je v moci CIA, a opravdu v tom jsou ty jo.koti. Z USA zamotaný. Jejich ekonomika krachuje a potřebují rozpoutat válku, v Sýrii to nevyšlo tak se serou všude. Proměnit USA v radioaktivní spáleniště je jediná možnost na světoví mír!!! Alach agbar

sykynator ( 4. května 2014 10:59 )

 za všechno může president USA Barák Obava;!!!

jana999 ( 4. května 2014 09:36 )

je to blbost, proč by amíci dělali takovýhle manévry, nikdo je nekontroluje, můžou si na své základny přivážet co chtějí a bez kontroly, tady by jen riskovali, že je něco prozradí. Jestli někdo v tom má prsty, tak jen islamisti

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud