Naděje po týdnech hledání: Loď prý zachytila signál černé skříňky boeingu 777!

Jedna z několika lodí, které pátrají po zmizelém malajsijském boeingu, zachytila signál. Jedná se o černou skříňku hledaného letadla?
Již několik týdnů probíhá pátrání po ztraceném boeingu 777 v Indickém oceánu. Jedna z lodí nyní přináši naději pro rodiny a přátele pohřešovaných ze zmizelého letadla.
Podle Pekingu totiž byl zachycen signál z černé skříňky! Detektor, který byl vypuštěn jednou z pátrajících lodí, přijal impuls, který by mohl vést k nalezení letadla. Jestli však signál souvisí s hledaným strojem není zatím není zcela jasné.
Do pátrání po boeingu je zapojeno 10 vojenských letadel, tři civilní tryskáče a 11 lodí. Plocha oceánu, ve které probíhají pátrací akce je však obrovská.
Zítra napíší, že to nebyla ta pravá černá skříňka, ne? Nejlepší však by bylo, kdyby všichni cestující byli někde naživu. To už bylo verzí a stále nic, jak o Kramném.