Není Rezešová jako Rezešová: Jedna má výhled na vězeňský dvůr, druhá na pláž v Dubaji

4. 3. 2014
22:01

Jak ráda by teď Eva Rezešová (36) měnila se svou jmenovkyní, manželkou (31) svého bratra Júlia. Zatímco miliardářská dcerka čeká na soud v maďarské cele, její švagrová si užívá dovolenou v Dubaji.

Obě se jmenují téměř stejně, ale jedna se do miliardářské rodiny přivdala, druhá se do ní narodila. Zatímco první zmiňovaná Eva Rezešová-Džodlová si užívá dovolenou v Dubaji a na svém facebooku se chlubí výhledem z okna luxusního hotelu, její švagrová Eva Varholíková-Rezešová, dcera ocelářského magnáta, se může skrz mříže pokochat přinejlepším pohledem na vězeňský dvůr.

Místo domácího vězení v luxusním bytě na břehu Dunaje totiž čeká nejslavnější slovenská vězenkyně na soud v běžné cele. Do osudové nehody, při níž před rokem a půl zabila čtyři lidi, přitom byla známější právě její jmenovkyně, která byla jako bývalá misska úspěšnou modelkou. Na svou krásu pak ulovila bratra Rezešové Júlia, se kterým má pětiletého syna.

Obě milionářky spolu ale zřejmě vycházejí velmi dobře, protože Džodlová byla přítomna téměř každému soudnímu jednání o osudu své švagrové, aby jí vyjádřila podporu.

 

 

yadaneela ( 5. března 2014 08:37 )

HUS SI TY ! Aby na povodne obyvatelstvo pripadalo 90 % cudzincov to je trosku zarazajuce,ti emiratcania su tam z toho uplne na vetvy ked je piatok tak radsej ani von nejdu vsade sami indi.Tebe by sa to pacilo keby si mala v cechach 20 milionov ciganov?

fotrpjotr ( 5. března 2014 01:17 )

Nagyová-Nečasová se už určitě těší na podobný výhled jako Eva Varholíková.

zelena.karkulka ( 4. března 2014 23:26 )

a co si čekala,že tam najdeš,3miliony Slováků nebo co? Jestli to náhodou nebude tím,že těch Indů je krapet víc než Slováků,huso

yadaneela ( 4. března 2014 23:11 )

Aj ja som bola minuly tyzden v Dubaji,nuda,milion indov a filipincov vsade.kebyze to nemam blizko (90 minut lietadlom) tak tam nejdem.Niet nad Europu ,Dubaj aj tak vsetko kopiruje

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa