Ajťák souložil s krávou, jeho kamarád to natáčel: Zvíře uteklo a přejela ho tři auta!

Reid Fontaine (31, vlevo) měl sex s krávou, zatímco ho Michael Jones (35) natáčel. Nebohé zvíře pak na útěku zemřelo.
Autor: shp - 
28. února 2014
22:26

Jedna kráva byla zneuctěna a zabita, dva muži skončili za mřížemi a tři auta jsou zdemolovaná!  Přesně tak dopadlo natáčení sexu perverzního ajťáka s dojnicí.

Ajťák Reid Fontaine (31) zamířil se svým kamarádem Michaelem Jonesem (35) na statek do Hemikeru ve státě New Yorku. Když na místo dorazili, vybral si Fontaine krávu, která mu padla do oka, svlékl se, namazal se želatinovou pochoutkou a začal s krávou souložit, zatímco ho u toho jeho ujetý kamarád natáčel.

Jenže toho si všiml farmář, který ke krávám umístil průmyslovou kameru a bestiální orgie spatřil na monitoru. Okamžitě zavolal policii a na úchyly naběhl s vidlemi. O případu se dozvěděla i televizní stanice WTNH-TV News 8, která na místo okamžitě vyslala reportéra s kameramanem.

Tomu se zděšeného ajťáka podařilo na farmě i natočit, ale záběry nemohly být odvysílány, protože je na nich Fontaine nahý a celý od želatiny. Oba muži, kteří se na obscénnosti podíleli, byli poté zatčeni policií a obviněni z týrání zvířete z jeho sexuálního zneužívání.

Bohužel samotná kravička styk s mužem nepřežila. Vystresovaná totiž utekla na dálnici, kde ji srazila rovnou tři auta. Zvíře bylo na místě mrtvé. Dva řidiči museli být navíc ošetření v nemocnici.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

naidka ( 4. března 2014 22:53 )

však už jsem provedla. hned 2x.

podplachetkouosoba ( 4. března 2014 22:19 )

ty asi vůbec nevíš, že už mám jinou schránku. můžeš provést vyzvednutí nevyzvednuté pošty

naidka ( 4. března 2014 21:46 )

tak to je divné, to ti neporadím. Jestli máš původní mail na Atlasu, tak by to mělo jít.

honiajtak ( 4. března 2014 20:56 )

Takový akt ji opravdu ublížit nemůže, ale co ta penetrace 3 aut?!?

podplachetkouosoba ( 4. března 2014 20:55 )

chronické to je na atlase, protože se mohu přihlásit, přečíst příchozí, napsat odpověď ale ne už odeslat. a zmizelo i co jsem napsal, a znovu zase. pamatuji se dokonce, že před lety tady byl stejný problém, dokonce jsme byli dva pod stejným nickem myslím princezna, a já mohl číst cizí poštu. protože ale ta druhá byla víc ten nick než já, tak jsem odstópil. teď mi to tam okamžitě navrhne problém někde u nich nahlásit. ňáký mamlasi. takže budu hledat jinde, ale tvoji adresu u seznamu vím.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud