Kněze obviněného ze znásilnění školačky se zastávají jeho ovečky: Chci, aby pokřtil mé dítě!

Autor: čad - 
12. 2. 2014
13:01

Kněz Erik T. (52) obviněný ze znásilnění mladé ženy a školačky, našel u svých oveček zastání. Ačkoliv zpráva o jeho choutkách na mladé dívky vyvolala zděšení, málo kdo si dokáže představit, že by to byla pravda.

"Pokřtil mé dítě a chci, aby pokřtil i další," hájí kněze Zuzana Černá (26). „Naposledy tady byl předminulý pátek před svým zatčením. Přijel dopoledne, sedl si a ptal se co malý Péťa a co miminko, které se nám narodí v březnu. Byl v pohodě,“ líčila paní Zuzana. V tu dobu před jejich domem parkovalo rovněž vozidlo havlíčkobrodských kriminalistů, kteří chlípného faráře sledovali. „Nikdy na mě nic nezkoušel, znám ho od svých šesti let,“ tvrdí mladá žena s tím, že nařčení nemůže uvěřit.

Už před Vánocemi se jí prý svěřil, že ho pronásleduje nějaká žena. "Nabízela mu, že by si s ní užil. Chtěla jsem vědět, jak na to reagoval. Prý jí řekl, že je kněz, ať se modlí, že zcela určitě najde muže svých snů,“ popisovala tehdejší setkání.

Video Teta obviněného faráře: Je to svinstvo! - Jitka Pecharová
 

Církevní skandály v Česku

František Merta

Bývalý katolický kněz byl v roce 2001 odsouzen za pohlavní zneužívání ministrantů. Vyfasoval dva roky vězení s podmínkou.

Jan Slíva

Katolický kněz byl v roce 1987 odsouzen za pohlavní zneužívání mladistvých na faře v Prosinovicích na Kroměřížsku k podmíněnému trestu.

František Provazník

Katolický kněz figuruje v aféře z roku 1998. Tehdejší farář v Lysicích byl zbaven kněžského úřadu kvůli špatnému vlivu na děti. Údajně poučoval dvě školačky v sexuálních věcech.

Zbyněk Schneider

Duchovní vyfasoval dvouletý podmíněný trest za zneužívání dívek od osmi do dvanácti let v Salesiánském středisku volného času v Plzni.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

krupan10 ( 14. února 2014 08:48 )

katolíci jsou odporní pokrytci, teď se ho zastávají ty oprcaný baby, aby jim pokřtil dítě, je to humus. Mě stači, že je katolík ten hnusnej gauner Kalousek

vdedek ( 12. února 2014 20:11 )

Co chcete od černo***níků a jejich zblblých oveček!!!!!!!!!!

jahodove_ticho ( 12. února 2014 18:38 )

Chceš ho strhat Zuzano? Už křtil spermatem jinde, tolik toho nevydojí!

an.manchester ( 12. února 2014 17:50 )

 prekliky sort,.ma byt - Pud- ma kazdy...

an.manchester ( 12. února 2014 17:49 )

 vote je zcela nenormalni proti prirode,any knezi zili v celibate,maji mit zenu deti,.jen tak mohou zit any mohli radit vericim s problemy,.kdyz o nich neco budou sami vedet,.navic pus ma kazdy v sobe,.nutit je zit jak bezpohlavni jedince je zvrhlost cirkve kvuli majetku..ovsem kazdy pedofil,knez neknez by Mel but vykastrovan ci usmrcen,.obeti nejsou chraneny..

Zobrazit celou diskusi
Další videa