Freddy je největší pes Británie: Tenhle obr měří 223,5 cm a pořád roste!

Když si hafan stoupne na zadní, je větší než jeho panička. Kdysi roztrhal 14 pohovek, teď na jejich pohodlí nedá dopustit.
Autor: vk - 
10. února 2014
05:40

Seznamte se s největším psem Británie. Jmenuje se Freddy, v kohoutku má 104 centimetrů, když se postaví na zadní, měří 223,5 centimetru a váží 71 kilo! A stále roste!

Když si ho Claire Stoneman pořizovala, bylo to roztomilé štěňátko s nevinným pohledem. Jak ale Freddy rostl, stal se z něj dareba, který své paničce zničil hned čtrnáct pohovek! Jakmile ale zjistil, jak jsou gauče pohodlné, už si na nich hoví spolu s Claire. Teď je psímu obrovi 18 měsíců a jen pár centimetrů ho dělí od toho, aby se stal největším psem na světě!

První příčku drží čtyřletá doga s přezdívkou Zeus. Tento rekordman žije v americkém Michiganu a v kohoutku měří 112 centimetrů a váží skoro 72 kilo! Freddy už mu ale pomalu »dýchá« na tlapky.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

blooroses ( 10. února 2014 16:00 )

Při správné výživě a preventivnímu podávání vhodných doplňků stravy se problémy nemusí dostavit ani u skutečně velkých psů. Kamarádka měla dogu skutečně úctyhodné velikosti, bohužel přesnou míru nevím, ale byl to skutečně obrovský pes, lidi jí z legrace zdravili "Dobrý den, kam jdete s tím koněm? a ten její Drobeček se bez jakýchkoliv problémů s pohybovým aparátem dožil, na dogu úctyhodných, téměř jedenácti let.

parapetka ( 10. února 2014 15:24 )

lidičky já jsem to tu žu taky psal,,,,,pavel219-evo2 je mentálně postižený tím že jeho jeb.nutá matka šuka.la se psem a ten ji napr.cal a z toho vznikl ten kundí ksicht pavel,a proto ho teď všechno se.re a hofihofi je jeho dvojče,tak je pochopte

janejaneja ( 10. února 2014 13:33 )

20122013: zdravím - jak jsem tady již párkrát psala- pavel219-evo2 trpí nějakou poruchou osobnosti a proto je zaujatý proti pejskům. Nesahá jim přitom ani pod jejich kotníčky !! Ty víš, o čem- v ohledu na pejsky -mluvíš a stoupl jsi u mě v tomto na 100%

dekatlon.je.tchurak ( 10. února 2014 13:21 )

pavel219-evo2: tvoje stará se jmenuje Eva? hmm,tak je určitě taky pěkná píí(I)ča co

dekatlon.je.tchurak ( 10. února 2014 13:17 )

tenhle krásnej pes je o něco lepší než ten tvůj dementní usmrkanej spratek ty vemeno zkur.venej

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud