Ivana Tykačová na nákupech: Koupila kasárna za 600 milionů!

Ivana Tykačová koupila karlínská kasárna za 600 milionů.
Autor: vlb - 
2. 2. 2014
07:00

Ivana Tykačová (46), manželka čtvrtého nejbohatšího Čecha, se vrhá na pole realit. Její firma Griva Art teď od ministerstva obrany vysoutěžila kasárna, dala za ně 600 milionů!

Velkou hráčkou na trhu realit se nově stala manželka miliardáře Pavla Tykače Ivana (46). Od ministerstva obrany vysoutěžila památkově chráněná kasárna v pražském Karlíně, která pocházejí z roku 1845.

Její firma Griva Art za ně zaplatila 600 milionů korun, uvedla MF Dnes. „Využití areálu určí až dohoda s městem a památkáři, kteří budou mít poslední slovo. Dokud ale není obchod dokončen, což se předpokládá nejdříve v létě, nelze být konkrétnější,“ sdělila Tykačová v prohlášení.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

pavel.novak ( 7. února 2014 14:10 )

Angažmá paní Tykačové je stejně jen zástěrka pro manželovy kšefty - Tykačovi hrozí kriminál, tak raději oficiálně v těch obchodech nefiguruje. Víc o tom je tady: http://www.podnikovyzpravodaj.cz/aktualita/podnikave-manzelky-ceskych-miliardaru

ruudazvostravy ( 2. února 2014 14:03 )

No kchůrva,to ye koupyla y s nastoupeným c.k.regymentem a polním maršálem?

Zobrazit celou diskusi
Další videa