Drama při volném pádu: Parašutista omdlel po ráně, kolegové ho zachránili!

James měl štěstí, že ho další parašutisté zachránili poté, co omdlel.  (Autor: Reprofoto youtube.com)
Autor: so - 
30. ledna 2014
05:50

Takový horor nečekal! Zkušený britský parašutista James Lee (25) si užíval ve vzduchu svého jubilejního 1050. seskoku, když ho náhle do hlavy udeřil jiný parašutista. James omdlel a bezvládně se řítil k zemi z výšky skoro čtyř kilometrů.

Čekala ho jistá smrt, ale naštěstí si jeho podivného stavu všimli dva jeho kolegové ve vzduchu. Oddálili otevření svých padáků, k Jamesovi se snesli, zachytili ho a nakonec s ním i šťastně přistáli na zemi.

„Mám za sebou pět let skákání a něco takového jsem ještě nezažil. Skákalo nás dvanáct, já mezi prvními. Až později jsem se dověděl, že jeden kluk, který skákal po mě ze dveří letadla, se dostal do vývrtky, padal příliš rychle a vší silou mne zasáhl zezadu do hlavy. Já si ale nic takového nepamatuju, úplně jsem se probral až v nemocnici,“ uvedl James, který přes hrůzostrašný zážitek chce skákat dál.

„Moc vystrašený jsem z toho nebyl, to spíš má dívka a matka,“ směje se dnes mladík. Protože měl na své ochranné helmě připevněnou kameru, jeho drama je zaznamenané na videu. 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud