Čtvrtek 25. dubna 2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto
Oblačno, déšť se sněhem 9°C

Posel smrti Krejčíř: Najal vraha, jeho matka ho prý vyzbrojila! Zbraň vykopala na zahradě!

Autor: ČTK, oj - 
18. listopadu 2013
14:40

Jihoafrický posel smrti Radovan Krejčíř si údajně najal zabijáka, aby odstranil šest lidí v Česku, Německu a na Seychelách. Podle informací tamních médií  vraha vyzbrojila Krejčířova matka samopalem, který vykopala na zahradě. Podnikatel, v jehož okolí umírá jeden člověk za druhým, vinu popírá.

Krejčíř si podle nedělní zprávy jihoafrického listu Sunday Times objednal likvidaci svých rivalů v Česku, Německu a na Seychelách, akce ale nevyšla. Českého podnikatele obvinil soukromý vyšetřovatel Paul O'Sullivan, který prý má svědectví přímo od najatého zabijáka.

Kvůli nepovedené pražské misi prý Krejčíř zuřil. "Radovan prohlásil, že nechápe, jak jsme nemohli tu práci udělat. Řekl, že kdokoli může vejít do McDonald's, střelit někoho a odejít s tím, že práce je hotová," citoval list Sunday Times z výpovědi, kterou získal.

Krejčířova matka vykopala samopal na zahradě

Nájemný vrah se také zmiňuje o Krejčířově matce Naděždě. Ta si mu údajně postěžovala na to, že vykopat tento československý kompaktní samopal, který prý měla ukrytý na zahradě, bylo namáhavé a že on s ním nic nedokázal. Že by měla cokoli s touto akcí společného, dnes ovšem Krejčířová podle České televize kategoricky odmítla.

Policie se k případu nevyjádřila. Podle zdrojů Eye Witness News však má její elitní vyšetřovací jednotka doznání údajného vraha k dispozici.

Krejčíř: O'Sullivan lže

Server napsal, že Krejčíř obvinění ze zadávání nájemných vražd kategoricky popírá a tvrdí, že za ním stojí O'Sullivan. "Kdo jsou ty lidi? Byl tady někdo zabit nebo zraněn? Rád bych taky věděl, kdo je ten vrah. Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby si to místopřísežné prohlášení nechal vyrobit O'Sullivan a zaplatil za něj," citovali novináře českého podnikatele.

Vyšetřovatel podvod odmítá, další vyjádření však odmítl s tím, že se nehodlá pouštět do debat s "gangstery a právníky, kteří vydělávají na zločinu".

Jihoafrická média Krejčíře přímo či nepřímo spojují nejméně s desítkou vražd v tamním podsvětí. K soudu se žádný z těchto případů nedostal.

zadnice ( 19. listopadu 2013 10:50 )

Naše policie a soudy na Krejčíře evidentně nastačí, jen nás to stojí peníze! Ale nezoufejme, protože jak vidno JAR si sním poradí, pokud ho neodpráskne podsvětí samo. Už na tom zřejmě pracují a to dobře a hlavně rychle!!!

maxipesfik ( 19. listopadu 2013 10:36 )

Kreténi.Kdyby za něco naši fízlové stáli tak už krejčíř bručí.Jak to bylo z Aichmannem??? Počíhali si na něj a odtáhli ho do izraele a popravili,a to jen za deratizaci......

japos22 ( 18. listopadu 2013 19:04 )

Prý? To nezní Plesku moc věrohodně.

marie60 ( 18. listopadu 2013 17:24 )

Celá rodina je poturčená.I kdyby to byla pravda, tak každý gauner bude zatloukat a zatloukat. Radovanovi nelze věřit ani dobrý den...leda to, že dostal bobečky.

marie60 ( 18. listopadu 2013 17:21 )

Zobrazit celou diskusi