Čtvrtek 1. června 2023
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil
Polojasno 25°C

BLESKmobil slaví výročí: Díky němu ušetřím až stovky korun měsíčně, raduje se spokojená zákaznice

Oproti tarifu původního operátoa Věra Tužilová prý ušetří s BLESKmobilem až stovky korun měsíčně
Oproti tarifu původního operátoa Věra Tužilová prý ušetří s BLESKmobilem až stovky korun měsíčně  (Autor: Jitka Pecharová)
Autor: jp - 
6. listopadu 2013
14:20

Mobilní operátor BLESKmobil slaví právě rok od spuštění a za tu dobu si získal 300 tisíc příznivců. Mezi prvními, kteří si levné volání do všech sítí pořídili hned na startu, tedy 7. lis - topadu 2012, byla účetní Věra Tužilová (57) z Hradce Králové. Dodnes je s operátorem spokojena.

„BLESKmobil jsem si pořídila hned ráno v první den spuštění jeho prodeje cestou do práce a převedla jsem si na něj telefonní číslo od původního operátora. Zaujalo mě na něm, že se volá za 2,50 Kč za minutu do všech sítí,“ přiznává Věra Tužilová.

„Já volám málo, a to rodině. Ale někdy i firemně. Hodně jsem přitom volala do jiných sítí, takže jsem provolala dost peněz. S BLESKmobilem ušetřím. Pro takový typ volání jsem žádné jiné levné nabídky nenašla,“ chválí si účty za telefon účetní Věra.

„Od té doby, co ho mám, provolám až o stovky korun méně,“ dodává majitelka SIMkarty od prvního virtuálního mobilního operátora v Česku. BLESKmobil si pořídil i její syn Jan (25). „Nejdříve vyčkával, jaké budu mít zkušenosti, a když viděl, že se to vyplatí, tak k němu také přešel,“ přiznává spokojená zákaznice.

BLESKmobil chystá oslavu 1. výročí od spuštění! V pátek vás čeká překvapení

Vysoký počet aktivovaných SIM karet svědčí o atraktivnosti nabídky BLESKmobilu, která upoutala už 300 tisíc vás především svou jednoduchostí a supervýhodným voláním 2,50 Kč/min. U příležitosti prvního výročí BLESKmobilu si pro vás od pátku 8. listopadu připravil BLESKmobil speciální narozeninový dárek. Noví i stávající zákazníci se tak mohou těšit na další z mnoha benefitů…

minehava ( 6. listopadu 2013 15:44 )

Já dobíjim přes terminál Sazky.  

libren ( 6. listopadu 2013 15:11 )

Taky o něm uvažuju, ale pořád se nějak nemůžu rozhoupat. Jde o to, že si často dobíjím mobil přes bankomat a myslím, že v tomto případě to nejde. Nevím ovšem jestli by to nešlo nějak přes O2, když spadá pod ně. Nemáte někdo zkušenost? Nebo se musí dobíjet fakt jen přes kupon?

sosacek ( 6. listopadu 2013 14:36 )

Mám ho také a celé příbuzenstvo a plná spokojenost.Uvidíme jaké dají benefity - jinak je na obzoru ČEZ mobil o trochu levnější..

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa