Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 9°C

Bývalý nejtlustší muž světa je konečně šťastný: Zhubl 300 kilo a našel si životní lásku!

Autor: INT, lm - 
24. září 2013
18:47

Bývalému nejtlustšímu muži světa se daří jako nikdy předtím! Poté, co zhubnul neuvěřitelných 300 kilo, našel i svou životní lásku. Jediným problémem je, že zamilovaný pár dělí pět tisíc kilometrů.

"Prožijeme spolu celý život. Nemůžu se toho dočkat. Nedokážu myslet na nikoho jiného a ani ona ne," rozplývá se zamilovaný Paul Mason (52).

Zatímco Paul pochází z anglického městečka Ipswich, jeho Rebecca (40) žije v přes pět tisíc kilometrů vzdáleném Massachusetts. O Paulovi a jeho boji s nadváhou se žena dozvěděla z dokumentu. Po zhlédnutí snímku se mu rozhodla pomoci. Paul totiž svou bitvu stále nevyhrál, rád by se nyní zbavil povislé kůže, která mu po zhubnutí zůstala.

Pár spolu komunikuje prostřednictvím videorozhovorů. Už první kontakt mezi nimi trval bezmála pět hodin. "Při druhém rozhovoru jsem si uvědomil, že jsme více než jen přátelé. Ona to tak také cítí. Opravdu by chtěla přijet a vidět mě," říká Paul. S Rebeccou by se měli poprvé osobně setkat prý už brzy.

Paul se do dějin zapsal hned dvakrát. V minulosti vážil těžko uvěřitelných 445 kilo, ke kterým se projedl údajně kvůli nešťastné lásce. Muž byl schopen do sebe nacpat až 20 000 kalorií denně! V roce 2010 ale podstoupil operaci, kdy mu byl žaludek zmenšen na velikost slepičího vejce, a ztratil tolik kilo ze své původní váhy, že se stal světovou raritou.

 

 

mortis69 ( 25. září 2013 07:16 )

Indiáni by z něj měli luxusní týpí

mortis69 ( 25. září 2013 07:14 )

fortin znasyslovanejch socialistickejch přebytků

Zobrazit celou diskusi