Sobota 26. září 2020
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Zataženo, déšť 10°C

Julie z metra řádí dál: Jsem celebrita, zvěte mě na rauty, rozesílá reklamkám

Autor: oj - 
24. září 2013
06:57

Známá vymetečka rautů Julie (59), kterou proslavilo video z pražského metra, kde uráží a plive na všechny kolem sebe, se nebojí vetřít na jakoukoliv akci. Obzvlášť když se rozdává něco zdarma. Jako redaktorka neexistujících medií obesílá PR agentury a domáhá se pozvánek.

„Prosím o zasílání pozvánek na TK a rauty,“ poslala mailem do jedné z největších PR agentur v Česku.  Tentokrát však ne jako redaktorka Valašska, ale redaktora magazínu Style, jehož poslední výtisk vyšel letos v lednu.

Julie je na rautech známá firma. Kde je jídlo a pití zdarma, tam nesmí nechvalně známá internetová hvězda posledních dnů chybět.

Julie močí na ulici

Z posledního rautu odešla Julie ve spěchu. Vypila tolik drinků, že ji přepadla neodkladná potřeba si odskočit. Toaleta pobíž nebyla. Uchýlila se proto ke krajnímu řešení. Vyběhla na ulici, stáhla si kalhoty a přímo mezi auty se vymočila. A jak to umí jen Julie, z kolemjdoucích si nic nedělala.

Video Agresorka z metra Julie o Landovském - Tomáš Koníček, ftw

elfuns ( 25. září 2013 20:40 )

Mě osobně je paní Julie líto. Každý si zní děla srandu a přitom je vidět, že je paní Julie nemocná. Viděl jsem to video z metra a ani jednou jsem se nezasmál. Já stojím za paní Julii a budu za ní bojovat, protože mi je jí líto.

elfuns ( 25. září 2013 20:38 )

Metro a MHD je to samé.

zadnice ( 25. září 2013 09:35 )

Myslím, že Novotný jr. se Julče naprosto, ale naprosto vyrovná - krasavec inteligentní!!!

andula1 ( 25. září 2013 05:53 )

Julinko,to víš,že po Ivetě Bartošové jsi hned druhá v pořadí.Nikdo na Vás dvě už nemá .Tento národ je veden jiným směrem.Ty jsi velká celebrita.Fandím ti a jen tak dál

an.manchester ( 24. září 2013 23:49 )

to je typicky priklad toho, ze kdo je agresivni a drzy jako Julca, hlady nikdy nebude, normalniho clovek by tam nepustili,kdo ale je tak drzy jako ona tak ano.., jsou lidi ci nemaji pro deti ani na obedy do skoly..,, v parlamentu papaji udajne stale za totalitni ceny jidel, a ostatni at treba umrou, to je to sobectvi drzost, dravost, ...Julca bude proste narusena alkoholem, mozna neni zcela dusevne ok, ta jeji vulgarita znamena ze ma ona se sebou problem...ale Julca take odvraci pozornost od desive situace ve state, kde cekame volby, kde je hrozba statu na hrane preziti, diky jak EU, kde se maji dobre nejsilnejsi staty, a diky zlodejum v nasich byvalych vladach, a jejich znamych, protoze penize z EU tekly mozna stale tecou na fiktivni firmy ap..hlavne ze nam strouhli stavebko i, vsechno sebrali, co slo, a dividendy prestali danit cim probendil pan Kalousek udajnych 7 miliard jen tak..a to je strepina toho co proniklo na verejnost..co se cpe na zbrane na zbytecne veci to tom ani nemluvme...ale mame Julcu, super..to mame...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud