Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Zamával přítelkyni ze břehu a zmizel: Policie pátrá v Luhačovicích po plavci (61)

V Luhačovické přehradě zmizel v neděli plavec  (Autor: Foto Blesk - Slávka Červená)
Autor: simao, sč - 
15. července 2013
13:17

VIDEO: Přeplaval na šířku přehradu v Luhačovicích, z druhého břehu zamával své přítelkyni a vydal se na cestu zpátky. V tom mu však patrně došly síly, nebo ho stihly zdravotní potíže. A nad plavcem (61) se zavřela hladina. Od té doby po něm záchranáři a policisté bezvýsledně pátrají.

Jedenašedesátiletý muž pochází z Velkých Karlovic na Vsetínsku. V neděli večer se rozhodl přeplaval luhačovickou přehradu. Napoprvé se mu to povedlo. Vylezl na břeh, zamával své přítelkyni... A pak zmizel. 

Policisté a hasiči po něm do nedělní půlnoci pátrali i v okolí přehrady, dnes pak pátrání pokračovalo.Do akce se zapojili i "žabí muži" - policejní potápěči.

"Prohledávali jsme chaty v okolí přehrady, břehy, restaurace, kontaktovali jsme nemocnice, ale bez výsledku," řekl dnes ČTK zlínský policejní mluvčí Petr Jaroš.

Přehrada v Luhačovicích je přitom plavcům k dispozici opět po dvou letech, kdy byla bez vody kvůli jejímu čištění. je však možné, že ssi hned v první polovině koupací sezony připsala první oběť.

Video Místo zmizení plavce - Blesk - Slávka Červená

Video Policejní mluvčí Petr Jaroš o případu pohřešovaného plavce - Blesk - Slávka Červená

kukuku ( 15. července 2013 15:15 )

A už nebude muset číst Tvoje kravské příspěvky.

dadaveve ( 15. července 2013 14:22 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud