Znásilnění za bílého dne: Dívka (16) nezamkla dveře, do bytu jí vtrhnul soused

Mladík znásilnil stejně starou sousedku, protože nezamkla dveře od bytu. (Ilustrační foto)  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: Čas.sk, psch - 
9. července 2013
10:36

Tohle ráno si bude šestnáctiletá dívka ze Slovenska pamatovat asi navždy. Nezamkla dveře od svého bytu a toho využil její stejně starý soused, vnikl dovnitř a znásilnil ji!

Dívka (16) doplatila na nezamčené dveře v bytovce v obci Dobšiné nedaleko Rožnavy. Do bytu jí totiž v sedm ráno vniknul šestnáctiletý soused, který se postaral o pekelné probuzení.

Nebohá dívka se sice bránila, to jí ale nebylo nic platné. Mladík (16) ji přemohl a znásilnil. Policie už ho obvinila ze znásilnění, víc toho ale neřekla, na případ uvalila embargo.

V osadě, kde se incident odehrál, většina ze zhruba 800 obyvatel bydlí v chatrčích. Dvě bytovky, které patří městu, jsou značně zdevastované. „Mimořádné události nejsou v této lokalitě našeho města příliš časté,“ řekl primátor Dobšiné Karol Horník.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

jana999 ( 9. července 2013 15:19 )

a měly ty chatrče vůbec dveře, který by se daly zamknout?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud