Spoluvězni brutálně zbili pedofila ve věznici: Prznil jsi děti, křičeli na něj

Spoluvězni zlomili muži žebra, protože zneužíval děti
5. 6. 2013
06:00

Pedofil v německé věznici Tegel dlouho nepobyl. Poté, co byl odsouzen za zneužívání dětí a umístěn do vězeňské cely, vrhli se na něj spoluvězni, kteří ho brutálně zbili a okradli. Muže musela odvézt záchranka.

Zákony věznic jsou nelítostné. I když v nich společně žijí vrazi, zloději a další kriminálníci, mají vždy spadeno na pedofily, kteří si dovolili na malé děti. Vězeň v berlínské věznici to nyní pocítil na vlastní kůži, informoval deník Bild.

Bití, bití a zase bití

Na záběrech, který web deníku sehnal, je k vidění vězeň odsouzený za zneužívání nezletilých, jak téměř bezvládně leží na posteli a střídavě ho brutálně pěstmi mlátí několik vězňů. Když bití na chvíli přestane, snaží se pedofil vstát, ale hned se přiřítí další vězeň, který v mlácení pokračuje. “Prznil jsi děti,“ křičí vězni na zmláceného muže.

Skončil se zlomenými žebry

Pro zbitého pedofila si musela přijet záchranka. Měl zlomená žebra, podlitiny, a když ho na nosítkách odnášeli, byl v bezvědomí. „Zranění ho neohrožovala na životě,“ prohlásil doktor z nemocnice Knasthof. Pedofil se již do věznice Tegel nevrátí.

hulimihoukolen ( 5. června 2013 17:09 )

A co by jim asi tak mohlo pomoct? Az na tohle prijdes, napis o tom odborny clanek.

aluman ( 5. června 2013 13:42 )

Byl, ale jinak než si myslíš.
To co bylo za totáče, to už dávno neplatí.

malaopice ( 5. června 2013 13:40 )

...v pořádku..

takyrejpal ( 5. června 2013 13:39 )

Co to plácáš, tys tam už byl ? Pokud je mi známo, tak je to stejné i u nás. Za totáče jim aspoň na Borech říkali "prasečkáři" a ti moc dlouhou životnost neměli. Bachaři nic neviděli a nevidí, potom zjišťuj, kdo ho zmlátil ?

ejvm1712 ( 5. června 2013 13:13 )

No dobře-ale proč pořád rozebírat vězně? Co ty oběti? Jak těm to pomohlo?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa