Těhotná matka se na internetu snažila zbavit svého tříletého syna!

Američanka (29) nabízela na internetu svého malého syna
Autor: shp - 
16. 5. 2013
21:42

Těhotná a svobodná matka Stephanie Redus (29) z texaského Houstonu byla zatčena poté, co se snažila na internetu udat svého tříletého syna k adopci. Měla tu smůlu, že se na stránku s jejím inzerátem podíval pohotový policista.

Zoufalá a evidentně i značně potrhlá matka se snažila svého syna dát k adopci na webu craigslist, kde lidé nabízejí k prodeji vozy, elektroniku a další nejrůznější zboží. „Snažím se dát k adopci svého tříletého syna. Nejsem v dobré životní situaci a nedokážu se o něj dobře postarat,“ napsala do inzerátu.

Propustili ji na kauci

„Pokud vy nebo někdo, koho znáte, má zájem o něj pečovat, dejte mi prosím vědět. Jsem svobodná matka a jsem zoufalá,“ psala dále žena. Na inzerát přišlo dost odpovědí a s jedním ze zájemců o dítě si Redus dokonce vyměnila několik e-mailů. Policie ji za její chování zatkla, ale propustila na kauci. Žena kvůli svému současnému těhotenství bere léky proti depresi a úzkosti. Její syn byl svěřen do péče otce. Že ji nenapadlo dát syna tátovi rovnou, že?

Doporučujeme
jeromeklapka ( 17. května 2013 08:14 )

Kretén si leda ty.Ako vieš,že by mu zaistila dobré detstvo?Možno si dopisovala s pedofilom - normálne si predsa človek nehladá "adopciu" na stránke,kde sa predávajú autá,elektronika a iný tovar

darina1 ( 17. května 2013 07:11 )

vypatlaná kun.a,hlavně že si pořídí další. Zavřít až sčerná

majojo ( 17. května 2013 04:31 )

Pěknej kretén, ten policajt. kdyby se do toho nenavážel, mohl klukovi zajistit dobrý dětství. Takhle bude mít mámu kriminálnici a bůh ví, kde skončí.

cinderella1 ( 17. května 2013 01:22 )

Pleskacum musis vsechno vysvetlit hezky po lopate ...ti maji sakra dlouhe vedeni.

jenda_benda ( 16. května 2013 22:24 )

Vysvětlení pro Blesk : Otci ho dát nechtěla, páč měla v úmyslu kluka zpeněžit.Víme??

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa