Tancechtivá baculka paří na ABBU na autobusové zastávce a celá Británie ji miluje!

Ellie (34) to umí na autobusové zastávce pořádně rozjet
Autor: shp - 
22. 4. 2013
10:58

Skladbám od švédské disko formace ABBA vždy podlehne a nechá se svést jejími hity. A je jí přitom jedno, že tančí na autobusové zastávce a všichni ji vidí. Za své taneční kreace se totiž baculatá sekretářka Ellie Cole (34) z města Eastleigh nemusí stydět.

Ellie jezdí pravidelně do práce autobusem a čekání na zastávce si zpříjemňuje posloucháním své oblíbené švédské disko skupiny ABBA. Jenže jakmile začne hrát Dancing Queen, stává se i z ní opravdová tančící královna. Tančící královna chodníku!

Řidiči na ní troubí!

Místní si na její netradiční chování zvykli a mají tancující Ellie rádi. Kolemjedoucí řidiči na ní troubí, aby ji ještě povzbudili. Ellie kroutí rukama a kýve hlavou jako by byla sedmdesátá léta! Majitelka kavárny, která se nalézá naproti zastávce, se rozhodla, že tančící sekretářku natočí a video s ní dá na internet.

Pro místní je inspirací

„Každý tady v okolí ji zná, řidiči s uznáním troubí, když jedou kolem. Nemá problém takto tancovat a je pro všechny velkou inspirací,“ prohlásila Jane Rowland z kavárny. Ellie, která viditelně trpí obezitou, tak alespoň zábavně spaluje potřebné kalorie.

Jsem normální žena

„Sluchátka mám na uších každý den na cestě do práce. Nemůžu si pomoct, prostě musím tančit. Moje máma si myslí, že jsem praštěná. Ale já jsem normální čtyřiatřicetiletá žena, která prostě ráda tancuje,“ prohlásila sama Ellie.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

zkratik ( 22. dubna 2013 19:35 )

silný lidi maj neuvěřitelnej cit pro hudbu.Tenhle je lepší než cvičitel http://***stream.cz/video/799306-chlapik-s-pivnim-brichem-vzal-aerobic-po-svem

gamehoror ( 22. dubna 2013 18:14 )

Hmmm celá Británie ji miluje. Tak snad nebude vadit když se nepřipojim.

zasejedna ( 22. dubna 2013 11:58 )

přesně raději potkat tuhle dívku, než arogantního pablba

majka60 ( 22. dubna 2013 11:39 )

sores ( 22. dubna 2013 11:24 )

Tím rozhodně nikomu neubližuje, spíše je to úsměvné. Lidi by měli hodně zpívat a tančit, hned by byl ten všivý svět plný vražd a terorismu veselejší.

Zobrazit celou diskusi
Další videa