Nejbizarnější záběry z Googlu: Spánek v koši, šťourání v nose a jiné kuriozity

Autor: psch, INT - 
7. března 2013
21:01

Google Street View je beze sporu výborná služba pro lidi, kteří například chtějí vědět, jak vypadá destinace, kam se chystají. Na druhé straně se internetoví nadšenci baví vyhledáváním těch nejzábavnějších snímků, které se Googlu podařilo vyfotit. Tady je další sada!

Snímky z kamery autíček, která brázdí ulice napříč světem a utváří tak celkový reálný pohled do map, jsou často opravdu k pokochání. Vedle domů, ulic nebo parkovišť se na snímcích dají najít opravdu zajímavé věci.

Kdo se pozorně zadívá, může objevit třeba řidiče, který se šťourá v nose, chlapce, kteří se za bílého dne perou na ulici, nahé zadky – někdy záměrně vystrčené na kameru i ohledávání místa činu i s tělem mrtvého člověka.

Google za některé takové snímky čelí četným žalobám nespokojených lidí, které zachytily kamery například při močení na ulici, nebo nahé na jejich soukromém pozemku.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

kov185 ( 8. března 2013 10:52 )

Vidím napsáno "Polícia", tak to bude slovenská policie. Jenže ona je to policie brazilská...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud