Pondělí 22. července 2024
Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor
Polojasno 30°C

Šokující zjištění manžela zmizelé ženy ze Slavětína: Moje Jana je po uši zadlužená!

Autor: Helena Lacinová - 
25. února 2013
07:34

Jedna pohroma za druhou se valí na Pavla Paura (39) ze Slavětína. Před více než třemi nedělemi mu zmizela manželka, matka čtyř dětí, a není po vidu ani slechu. Nyní muž zjistil, že žena byla až po uši zadlužená.

„Nic, nic. O Janě nemám žádnou zprávu,“ zoufal si včera muž. Jeho hlas zněl unaveně. Péče o čtyři děti, domácnost s hospodářstvím a ještě zaměstnání mu dávají zabrat. „Musím to zvládnout,“ poznamenal.

Samé upomínky

Trápí ho však další věc. Poštovní schránku denně zaplavují upomínky k půjčkám, které si manželka vzala. Na dům byl dokonce vydán exekuční příkaz k prodeji!

„Už mám strach je otevírat. Vůbec nevím, kde všude dluží. Něco zůstává na poště, protože mi to nedají. Teď jsem za ni zaplatil dva a půl tisíce a upomínka je na dalších šest tisíc,“ řekl odevzdaně. Věděl, že nějaké dluhy měla, ale až nyní vychází najevo, že mu manželka hodně tajila. „Ani nevím, na co si to brala. Šlo o ty rychlé půjčky. Od těch chodí upomínky. V poslední době hodně pila, ale za pití by vše těžko utratila,“ přemítal muž včera nahlas.

Hrozí exekuce

Nyní muže čeká vyřešení těžkého úkolu. Na jejich dům už na portálu Katastrálního úřadu ČR visí exekuční příkaz k prodeji! „Slyšel jsem o tom. Neumím si představit, že bych s dětmi měl přijít ještě o střechu nad hlavou,“ vzdychl.

komen ( 3. března 2013 12:52 )

z čeho zabezpečit? Když oba příjdou o dobře placenou práci...zde není tolik práce.. a za 8000 se nedá dělat zázraky..

komen ( 3. března 2013 12:47 )

je snadné o někom něco psát a nevědět jak to je

mona-25 ( 1. března 2013 20:16 )

tak ty jsi více informovan něco rodina????? tak to je trochu divný ne?

mona-25 ( 1. března 2013 20:12 )

ty jsi nějaký chytrák

cheyllinka ( 27. února 2013 11:48 )

O.k. chápu a beru.jsem tu nově,tak mě to překvapilo

Zobrazit celou diskusi