Studentka (23) znásilněná v autobuse 7 muži bojuje o život: Měla infarkt a selhávají jí orgány!
Nebohá indická studentka (23), kterou v indickém autobuse znásilnilo sedm mužů, včetně řidiče, bojuje v nemocnici o holý život. Prodělala infarkt a selhávají jí orgány.
Stav studentky se prudce zhoršil a má příznaky selhávání životně důležitých orgánů, sdělila nemocnice v Singapuru, kde je žena hospitalizována. Dívka byla ve středu do Singapuru letecky přepravena k léčbě, kterou hradí indická vláda. Její případ vyvolal v Dillí a na dalších místech Indie takřka každodenní protesty a vláda slíbila, že podnikne nové kroky na ochranu bezpečí žen.
Lékaři bojují o její život
Podle lékařů dívka utrpěla závažná poranění mozku a propukla u ní také infekce v plicích a břiše. „Tým specialistů bojuje za záchranu jejího života,“ řekl doktor Kelvin Loh z vedení singapurské nemocnice Mount Elizabeth. „Zdravotní stav pacientky se dál zhoršil. Její životní funkce se zhoršují s příznaky vážného selhání orgánů,“ dodal Loh po několika hodinách v dalším komuniké. Členové rodiny dívky byli o jejím stavu informováni a jsou v nemocnici u ní.
Jo, to bude konec světa.