Vydával se na seznamce za ministra: Na jeho fotku balil ženské!

Fotku slovenského ministra dopravy zneužil neznámý uživatel na internetové seznamce k "balení" slečen  (Autor: INT, Čas.sk)
Autor: simao, Čas.sk, ČTK - 
9. srpna 2012
21:53

Chtěl vypadat solidně, a tak se v internetové seznamce rozhodl prezentovat fotkou slovenského ministra dopravy. Kolik žen na ní "ulovil", není jisté. Svou kauzu má však i Česko, kde si pro změnu za falešný krajské šéfky KSČM vysloužila seniorka podmínečný trest.

Zneužít fotku politika jde na sociálních sítích relativně snadno. V jedné internetové seznamce to udělal i uživatel, který pod jménem Scott Henric "balil" slečny a paní na profilovou fotografii, na které je slovenský ministr dopravy Ján Počiatek.

Když však ministra poznala jedna ze slovenských uživatelek, upozornila na to ministerstvo dopravy. "Lidé se baví různými způsoby," nenechal se vyvést z míry ministr Ficovy vlády na dotaz deníku Nový čas. Sám je teď na dovolené a tu si rozhodně kazit nechce.

Jeho "dvojník" se však ukázal být více než zdatným svůdníkem. Ženám odepisoval v němčině i angličtině a neváhal házet nejrůznějšími komplimenty: "Tvoje fotografie je tak krásná, jakou jsem nenašel v žádném jiném profilu", nebo trochu těžšího kalibru "dokud bude mé srdce tlouct, budu hledat tvojí duši".

Čert ví, jak úspěšný by byl, kdyby místo elegána slovenské politiky zvolil třeba fotky některého z českých ministrů, třeba Miroslava Kalouska, Karla Schwarzenberga, nebo exministra školství Josefa Dobeše...

I Česko má svou kauzu: Seniorka se vydávala za komunistickou političku

Avšak i Česko má svou kauzu, kdy uživatelka pro změnu na Facebooku zneužila fotku krajské šéfky KSČM Dany Lysákové k vytvoření jejího falešného profilu, na kterém však na političku házela především špínu...

Případ se dostal v červenci až před liberecký Okresní soud, jenže podle soudce Richarda Skýby nebylo snadné třiašedesátiletou Annu Stolínovou jednoznačně odsoudit. Bylo totiž těžké najít motiv jednání seniorky.

"Asi je jednalo o žárlivost, podezření z nevěry. Lidsky je to pochopitelné, ale nelze to takto řešit," uvedl soudce, který nařídil mj. zabavení počítače "zlobivé" seniorky.

mandat ( 10. srpna 2012 07:25 )

Vsadim se, ze ty zenske litali na jeho uvedene funkcovani.To je tak, kdyz zenska hleda auto s chlapem.Tam take neni dulezite, jak ten chlap vypada.

587587 ( 9. srpna 2012 22:43 )

Tak tohle by se našim politikům stát nemohlo. Ale jako velký plakát a sada šipek, tak to by mohl být docela podnikatelský úspěch.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud