Ředitel základky v pornu bičuje dívky: Tohle už na fotomontáž neuhraje!

Reditel Igor Krupka se od snímků distancuje.
11. 6. 2012
14:33

Když ho v pornu načapali minule, vymlouval se, že je to fotomontáž vyrobená žáky deváté třídy. Teď na ředitele základní školy Igora Krupku žene další skandál v podobě dalšího filmu. A role v něm rozhodně není nevinná.

"Neudělal jsem nic zlého, nikomu jsem neublížil," tvrdí ředitel Základní školy Tyršova v Praze 5 Igor Krupka. Stejný názor ale nebude mít dívka, které rákoskou v erotickém filmu téměř do krve zmaloval zadek. Rodiče žáků jsou znechucení.

Žáci svého ředitele objevili na zahraničním serveru, který nabízí filmy pro dospělé se sadomasochistickou tématikou. „Jeden kluk tam našel tohle video a přeposlal ho kamarádovi. Ten v jednom z herců poznal ředitele naší školy,“ prozradila Blesku žákyně deváté třídy.

Krupka se bránil, že ho do videa někdo vmontoval. Jak ale upozornili čtenáři Blesk.cz v diskuzi, erotických filmů, v kterých vystupuje ředitel pod jménem Lars Moebius, je víc.

Nejčastějším motivem snímků je ponižování, bičování a bití. V jednom z amatérských filmů v roli profesora Otokara Halouna s rákoskou v ruce trestá nahou dívku. Zbije ji tak, že ji na zadku zůstanou ošklivá, krvavá jelita.

Igor Krupka stále tvrdí, že je nevinný a po dohodě se svým právníkem podal trestní oznámení. Policejní vyšetřování mu ale zřejmě bude k ničemu. Na detailních snímcích má tyran Lars Moebius stejné znaménko jak ředitel Igor Krupka.

tomik007 ( 13. června 2012 16:48 )

Kdyby si Pocasicko nechal narust vousy tak to je celej on..

jamiemcd ( 13. června 2012 15:09 )

Souhlasim upulne - takove veci nepatri s panem ridetelem... prosimte divejte se na to video: http://www.filestube.com/fbr0odw7ABDiX90Oda5jiH/Lupus-LP-018-Teachers-Exam-Meeting-mpg.html Ma tam vsechno co dela s tim holkam - je opravdu hrozne, silne, a ani mezi popelari nepatri jako normalni pan. Koho vi co jeste dela, tolik jmena poziva atd - kdybych mel tam ve skole holky, bal bych jsem upravdu...

an.manchester ( 13. června 2012 15:06 )

jeste me napadla takova skvele lehce uchylna ale ne az tak myslenka, jake by to bylo, kdyby blesk udelal nejake fota politku nechci radsi jmenovat, ja se bicuj jake maji uchylky, jak kradou a rozkradaji nas stat, zabrousti do jejich zivota vice..at z toho jak obiraji a decimuji narod neco taky mame a muzeme se aspon d zlych dobach zasmat...

an.manchester ( 13. června 2012 15:01 )

preposlalo se me to vickrat, asi nejak prenos blbne stejne jako sileny pan reditel cune

an.manchester ( 13. června 2012 14:57 )

no je to stejne prasak, reditel nereditel, nicmene, je to o tom, ze kdyz je reditel skoly a ne treba popelar, uroven chovani by mela byt dle toho adekvatni, proste ma delat treba podnikatele, pak nema problem s pornoherectvim jako reditel aby delal tohle a verejne, mel by byt propusten, dnes se propousti za drobnosti tolik lidi, a tohle je neco co k profilu reditele skoly opravdy nepatri. Co do dobrovolnosti jak nekteri pisi te holciny, tezko rici nevidime tvar, mozna ma patnact a nekde ji pasaci odvedli od ozrale rodiny a zneuzivaji, policajti dostanou nasypany a nevidi nic, nebo to dela dobrovolne ale ne az tak za prachy, protoze ok, i kdyby mela masochistickou uchylku, zase do krve se nechava mlatit rad asi malokdo ne? to uz ani nejsou sexualni hratky, podle me je reditel prase, udelala bych s nim totez, sto ran bicem na namesti at se prijde podivat cela skola, jeho sousedi, kamosi, a videli bychom, jesti by tomu cuneti to jeho ...o, stalo ci ne, co rikate?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa