Pomalý taxík přivezl vdovu na manželův pohřeb, až bylo po všem

Autor: Famous - 
27. ledna 2008
10:23

Majitelé taxi služby v anglickém Plymouthu čelí skandálu. Díky nedochvilnosti jednoho z řidičů propásla čtyřiaosmdesátiletá vdova pohřeb svého manžela

- Majitelé taxi služby v anglickém Plymouthu se museli omluvit čtyřiaosmdesátileté vdově, že zmeškala jejich zaviněním pohřeb vlastního muže. Řidič totiž přijel pozdě k domovu důchodců, v němž Eileen Maceová žila. Ta pak přišla ve chvíli, kdy manželova rakev zmizela v útrobách krematoria. Taxík přijel pro vdovu k domovu, v němž dožívala se svým stejně starým chotěm. Ten však před několika dny vydechl naposledy a přál si, aby ho jeho životní láska doprovodila na poslední cestě. Pomalá taxi služba však zavinila, že paní Maceová pohřeb propásla pro ni v srdcervoucí okamžik. Jejich syn pak jen stěží zdrcenou matku dokázal utěšit. "Přijela zrovna ve chvíli, kdy rakev zmizela za závěsy v krematoriu," svěřil David Mace britskému BBC. Domov důchodců taxík objednal ještě týden dopředu. Měl přijet o půl deváté ráno londýnského času, asi půl hodiny před započetím obřadu, ale dostavil se až o 35 minut později.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Další videa
Články odjinud